Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Припиніть, це огидно: Джіджі Хадід емоційно відповіла тим, хто не вірить в її почуття до Зейна

Супермодель прокоментувала свої стосунки з музикантом.

Стосунки супермоделі Джіджі Хадід та музиканта Зейна Маліка, який нещодавно у інтерв’ю розповів про кохану, піддаються суворій критиці фанатів, які не вірять в щирість їх почуттів.

Деякі фанати моделі вважають їхні стосунки фіктивними та звинувачують її в піар-кампанії Зейна Маліка, через те що серед підписників Джіджі в Instagram немає музиканта.

Модель своєю чергою, втомилася від подібних постів і вирішила розставити всі крапки над "i" та запевнити фоловерів в тому, що соцмережі ніяк не пов'язані з її ставленням до бойфренду.

"Здається, що ви, друзі, позначаєте мене в публікаціях кожен день. Будь ласка, припиніть. Це огидно. У мене немає якогось негативу в вашу сторону. Навколо такий прекрасний світ, а ви зациклилися на романі людей, яких навіть не знаєте. Ви не бачите 99 % того, що відбувається між нами. І мені не потрібно, щоб він був підписаний на мене в Instagram. Мені досить того, що у нього на грудях намальовані мої очі", - написала Хадід.

Також вона додала, що не вважає рекламою публікацію світлин свого бойфренда.

"Можете називати це рекламою, але я просто публікую фотографії свого бойфренда, як це роблять всі звичайні люди", - повідомила зірка.

Наприкінці дівчина зазначила що це її останній коментар щодо стосунків з Маліком.

"Ми всього лише підтримуємо один одного. Немає нічого страшного в тому, що ми зробили перерву, щоб про все подумати. Це мій останній коментар під вашою публікацією. Хочеться, щоб ви знайшли те, що буде надихати вас", - підсумавала Джіджі.

Джіджі Хадід та Зейн Малік_2
instagram.com/gigihadid

Невдовзі автори аккаунта зробили його закритим, але користувачам все ж вдалося зберегти скріншот коментаря.

Нагадаємо, що в березні цього року пара вирішила розійтись, а вже в травні пару знову помітили разом, а згодом Джіджі взагалі стала публікувати зворушливі фото з коханим.

Залиште свій коментар

Вибір редакції