Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Приїхав на "Жигулях": Олександр Стоянов розповів, як зваблював Катерину Кухар

Прем’єр балету ретельно планував свої залицяння.

Прем’єр Національної опери України Олександр Стоянов, який мріє бути похованим з Катериною Кухар, розповів, як підкорював серце коханої.

Так, на перше побачення зірка українського балету приїхав на "Жигулях".

"У мене трохи по-іншому все відбувалося. Тут дівчинка зі столиці, все як би. Я на перше побачення приїжджаю до неї в штанцях, на "Жигулях", сигара за вухом", – розповів Стоянов "Ранку з Україною".

Олександр Стоянов і Катерина Кухар_2
instagram.com/ekaterinakukhar_official

Зі свого боку, Катерина Кухар зізналася, що побачивши його авто, одразу зрозуміла, що Стоянов саме той чоловік, який їй потрібен.

Прем’єр балету ретельно спланував свої залицяння та подарунки. "Я "підкуповував" повільно - у мене все було розписано, починаючи з булочок, закінчуючи ювеліркою і всім іншим", - зізнався Олександр Стоянов. Втім, один з ювелірних подарунків все ж не справив гарного враження на прима-балерину.

Олександр Стоянов і Катерина Кухар_3
instagram.com/ekaterinakukhar_official

"Червоне золото вже було не модним, в моді вже жовте. А він мені дарує кулончик. Я, звичайно, розумію, що він на свої останні виручені гроші купує цей кулончик радянського розливу з буквою "К". Я дівчина закордонна, по закордонах їжджу. А він приносить мені з таким апломбом цей кулончик. Зараз я вже нарешті його "обтесала", привчила", – жартома поділилася Кухар.

Попри те, що разом Катерина і Олександр вже 14 років, одружилися вони лише рік тому. Пара виховує двох дітей.

Нагадаємо, нещодавно Катерина Кухар вперше показала донечку, народжену від Олександра Стоянова.

Залиште свій коментар

Вибір редакції