Названа донька Вуді Аллена у подробицях розповіла, як режисер домагався її у 7 років

Дата публікації
Названа донька Вуді Аллена у подробицях розповіла, як режисер домагався її у 7 років

Reuters

Інцидент стався на маленькому горищі в заміському будинку мами дівчини в Коннектикуті.

Названа донька Вуді Аллена Ділан Ферроу, ще 2014-го року у відкритому листі The New York Times заявила, що вітчим її домагався, коли їй було лише 7 років.

Ця історія тягнеться й досі. Тепер Ділан, якій зараз 32, у подробицях розповіла, що ж сталося 25 років тому між нею та культовим режисером.

"Все сталося на маленькому горищі в заміському будинку моєї мами в Коннектикуті", - почала розповідати Ферроу.

"Він сказав мені лягти на живіт і грати з іграшковим потягом мого брата. Поки я грала, я піддалася сексуальному насильству. Він торкнувся пальцями моїх статевих губ і моєї вагіни", - поділилася Ділан.

Заговорила дівчина й про акторів, які після її одкровень не припинили співпрацювати з Вуді Алленом. Ділан заявила, що не сердиться на них.

"Я сподіваюся, що після того як багато хто стали прихильниками руху Me Too і Time's Up, ці актори почали розуміти, що несуть відповідальність за те, що сприяють культурі замовчування. Я повторюю свої звинувачення більше 20 років, але мене періодично ігнорують, затикають. Якщо суспільство не може зрозуміти людину, яка вижила, то як вони зможуть постояти за інших жертв?" - обурилася Ферроу.

Вуді Аллен з Ділан Ферроу на руках, поряд Міа Ферроу з новонародженим сином від режисера / Getty Images

Тим часом Вуді Аллен вже відреагував на заяви названої доньки. Культовий режисер заявив, що ніколи не чіплявся до неї, натомість Аллен вважає, що дівчині цю думку навіяла її мати Міа Ферроу.

"Коли ці заяви були зроблені вперше, більше 25 років тому, дві клініки, Child Sexual Abuse Clinic і New York State Child Welfare, провели ретельне розслідування. Обидві провели за роботою багато місяців і незалежно одна від одної зробили висновок, що ніякої наруги не було. Замість цього вони виявили, що велика ймовірність, що уразливій дитині вселила історію озлоблена після розставання мати", - сказав Аллен.

Ділан та Міа Ферроу / Getty Images

Нагадаємо, що Вуді Аллен і Міа Ферроу почали зустрічатися 1980 року, потім вони усиновили хлопчика Мойсея і дівчинку Ділан, а 1987-го народився єдиний біологічний син пари Ронан. Пара так і не одружилася, а 1992 року вони розійшлися. Аллен одружився на названій доньці Міа Ферроу - Сун-І Превен.

Наступна публікація