Продюсер-кривдник відомої співачки звинуватив її у наклепі стосовно зґвалтування

Адвокати Доктора Люка впевнені у безпідставності претензій Kesha.

Продюсер співачки Kesha, яка звинувачує його у сексуальному домаганні, називає усі закиди від підопічної на свою адресу "відвертою брехнею".

Представники Доктора Люка заявили, що він звільняє виконавицю від подальших зобов'язань. За його словами, Кеша може знайти собі нового продюсера і займатися творчістю вже без його безпосередньої участі, а псувати кар'єру їй ніхто не збирається.

При цьому адвокат ймовірного ґвалтівника Крістін Лепара додала у своїй заяві, що будь-які скарги на те, що вона "не вільна" від умов контаркту  це – міф.

Сам Доктор Люк переконаний: звинувачення у домаганнях та схилянні до вживання заборонених препаратів були представлені заради перегляду умов контракту та грошових сум.

До того ж, на думку юристів продюсера, публічний скандал Kesha вчинила після незадоволення її вимог судом заради "підірвання" репутації Доктора Люка та його родини.

"Мета адвоката Kesha - отримати для його підопічної більш вигідний контракт з настільки безсоромною кампанією жахливих претензій, які вони ніколи не зможуть відстояти в суді", - переконані представники продюсера.

Адвокати співачки поки що не відповіли на такі заяви Доктора Люка та його юристів.

Нагадаємо, Тейлор Свіфт подарувала постраждалій від продюсера-тирана співачці чверть мільйона доларів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: