Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Прогулянка на конях, співи з музикантами і гуцульські страви: Марія Яремчук показала край, в якому виросла

Артистка запросила Катю Осадчу в гості в Карпати.

Співачка Марія Яремчук, яка знялася оголеною для фотопроекту, показала Каті Осадчої свій рідний край Черемоша і Прута, де вона виросла, йдеться у "Світському житті".

Яремчук зізналася, що її постійно "тягне" сюди – в Карпати, і вона любить тут відпочивати. В Карпатах - неймовірні краєвиди. В цій місцевості є садиби, де можна зупинятися і ловити форель, смажити її.

Марія Яремчук_4
Світське життя

"Фанатію від відпочинку, коли, навіть, не миєш голову і не чистиш зубі. В болоті, така собі брудна, не паришся - і це круто", - сказала Марія.

Співачка продемонструвала свою майстерність їздити на конях. До слова, вперше вона сіла на нього в дитинстві. Разом із телеведучою вони прогулялися верхи на конях по горах.

Марія Яремчук_1
Світське життя

Яремчук зізналася, що коли у неї буде весілля, вона гулятиме його в Карпатах.

Не обійшлося і без гуцульських музик. Артистка заспівала фрагмент своєї пісні "Ти в мені є" під акомпанемент гуцульських музикантів.

ВідеоГори, коні та «м‘ясо білого ведмедика»: Марічка Яремчук показала Каті Осадчій рідні Карпати

А наостанок Марія почастувала Катю гуцульськими стравами: баношом, бринзою і "м’ясом білого ведмедика". Яремчук зізналася, що дуже любить гуцульські страви, особливо вурду. Крім того, вона вміє готувати.

Марія Яремчук_2
Світське життя

"Повезе тому прекрасному чолов’язі, якому дістануся я як дружина, тому що я дуже добре готую", - зазначила співачка.

Залиште свій коментар

Вибір редакції