Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Прооперованого Гарві Вайнштена перевели до найбільшої у світі виправної колонії, що на острові

Прооперованого Гарві Вайнштена перевели до найбільшої у світі виправної колонії, що на острові

Скандальному продюсеру зробили операцію на серці.

Сканадальний голлівудський кінопродюсер Гарві Вайнштейн, якого одразу після визнання винним доправили до лікарні, тільки зараз був переведений до в'язниці.

Як повідомяляє видання ВВС, звинуваченому у зґвалтуванні кіномагнату було зроблено операцію на серці, за словами його представника йому імплантували стент для усунення серцевої непрохідності.

"У середу ввечері йому зробили коронарне стентування. Це зайняло чотири години", - йдеться у заяві.

Майже одразу після операції Вайнштейна  було переведено з лікарні до головної нью-йоркської в'язниці, яка розташована на острові Райкерс.

"Вайнштейна виписали з лікарні близько першої години дня, а потім перемістили під варту в Північний лазарет Райкерс", - зазначає представник продюсера.

Також повідомляється, що окрім великого комплексу тюремних споруд, на території найбільшої у світі виправної колонії розташовані також школи, каплиці, магазини, лікарні, спортивні майданчики, автобусний парк та інші установи соціальної інфраструктури.

Гарві Вайнштейн
Associated Press

Нагадаємо, восени минулого року газета The New York Times опублікувала розслідування, в якому говориться, що Вайнштейн більше 20 років запрошував акторок в номери готелів під приводом обговорити їхню участь в масштабних проектах, а потім примушував до сексу і в разі відмови погрожував кар'єрі.

Серед жертв скандального продюсера свого часу були знамениті акторки, такі як Анджеліна Джолі, Гвінет Пелтроу, Роуз Макгавен, Сальма Гайєк та багато інших. В цілому більше 80 жінок звинуватили Вайнштейна в домаганнях.

Жертви Вайнштейна інфографіка new

У травні 2018 року Вайнштейн добровільно здався поліції Нью-Йорка у зв'язку з обвинуваченням у зґвалтуваннях про двох жінок. Гарві був доправлений до суду, де вислухав офіційні звинувачення, сплатив заставу в розмірі 1 млн доларів і вийшов на вулицю з браслетом електронного стеження на нозі.

Згодом з 30-ма передбачуваними жертвами домагань Гарві зміг домовитися про врегулювання конфлікту, заплативши по 25 мільйонів доларів за зняття звинувачень.

Однак незважаючи на численні звинувачення, що пролунали на адресу Вайнштейна від різних жінок, офіційно звинувачення йому наразі пред'явлені по двох випадках: згвалтування, вчиненого ним в 2013 році в готельному номері на Мангеттені, а також в примусі до статевого акту іншої жінки - своєї помічниці Мімі Галеі. 

Під час суду у Нью-Йорку над горезвісним продюсером свої свідчення дали ймовірні жертви Вайнштейна. У своїх показаннях Мімі Галеї та модель Терел Вульф у подробицях розповіли, як Гарві їх ґвалтував.

Зрештою, суд присяжних зробив висновок, що колишній голлівудський кінопродюсер Гарві Вайнштейн винен у двох із п’яти пунктів обвинувачення – у злочинних статевих актах першого ступеня та в зґвалтуванні третього ступеня. Втім, 67-річного Гарві виправдали у найсерйозніших звинуваченнях проти нього — здобичницьке сексуальне насильство. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції