"Просто перестала їсти": Тейлор Свіфт розповіла, як ледь не довела себе до виснаження

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Співачка страждала на розлад харчової поведінки.

Популярна американська співачка Тейлор Свіфт, у матері якої днями діагностували пухлину мозку, розповіла, як через голод ледь не непритомніла під час виступів.

30-річна зірка дала відверте інтерв'ю виданню Variety напередодні виходу стрічки Miss Americana, яка розповідає про становлення її як співачки.

Тейлор Свіфт для Variety
variety.com

У розмові з журналістами видання, співачка і розповіла про свою проблему - розлад харчової поведінки.

"Коли мені виповнилося 18, я вперше потрапила на обкладинку таблоїду. Та ще з яким заголовком - "Вагітна у 18?"! І все це тому, що я одягла щось обтисле, що підкреслювало мій не зовсім плаский живіт. Все це призвело до того, що в якийсь момент я просто перестала їсти", - заявила Свіфт, зауваживши, що ледь не довела себе до виснаження.

Тейлор Свіфт
Associated Press

Співачка також зізналася, що через те що вона не їла, вона регулярно на сцені відчувала, що "непритомніє".

Тейлор зауважила, що не була впевнена в тому, чи зможе розповісти про проблему відкрито і - найголовніше - чи розуміє вона сама, як це вплинуло на неї.

"Мої стосунки з їжею будувалися на тих самих принципах, що і все моє життя. Якби мені хтось сказав, що те, що я роблю, - добре - я б так і думала, а якби дав зрозуміти, що це погано - я б цього не робила. Якось на фотосесії для журналу, коли я приміряла вбрання, стиліст здивувався, наскільки у мене гарна фігура, і зізнався, що зазвичай їм доводиться підганяти сукні під форми героїв, а на мене все сідає ідеально. І тоді я зрозуміла, що, можливо, даремно себе виснажую сумнівами та дієтами", зізналася Тейлор.

Тейлор Свіфт для Variety
variety.com

Також зірка зізналася, що проблеми з харчовою поведінкою були у неї в період від 2014 до 2015 року, і зараз з нею вже все гаразд.

"Я рада, що поділилася цим з оточуючими - можливо, моя історія допоможе комусь переосмислити своє життя і задуматися про псевдостереотипи", - підсумувала найбільш високоплачувана співачка 2019 року.

Нагадаємо, не так давно Тейлор Свіфт в ефектних образах від модного дому Chanel прикрасила обкладинку видання Vogue.

Залиште свій коментар

Вибір редакції