Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Просто стрибнути": супермодель Жизель Бюндхен відверто розповіла, як була за крок від самогубства

Зірка страждала від клаустрофобії та панічних атак.

Супермодель Жизель Бюндхен розповіла, що у розпал своєї кар’єри думала накласти на себе руки.

Про це вона пише у своїх мемуарах "Уроки: Мій шлях до осмисленого життя", передає The Guardian.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений Gisele Bündchen (@gisele)

У книжці модель розповідає, як зіткнулася з клаустрофобією, панічними атаками та суїцидальними думками. "Мені здавалось, що все навколо хоче вбити мене", – пише Бюндхен і додає: "спочатку це були літаки, потім ліфти. Згодом тунелі і автомобілі, модельні студії та готелі. Зрештою – моя власна квартира".

"Усе стало кліткою, а я була твариною, замкненою всередині, яка просто задихалась", – розповідає модель. Тоді вона не бачила виходу, і здавалось, ще один день витримати це не зможе.

На тлі того, як панічні атаки Бюндхен посилювались, вона почала все частіше думати про смерть та самогубство. "Ідея охопила мене: може, стане легше, якщо я просто стрибну. Все буде скінчено. Я можу залишити все це".

За словами моделі, коли вона згадує ті моменти і себе 23-річну, їй хочеться плакати. "Я хочу сказати їй, що все налагодиться, що вона ще навіть не почала жити своїм життям. Але тоді єдиним виходом здавалось стрибнути".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений Gisele Bündchen (@gisele)

У мемуарах Бюндхен пише, що відтоді вона одужала. Цим вона завдячує професійним лікарям, а також зміні способу життя – модель покинула курити та скоротила вживання алкоголю і кофеїну.

Розповідь Бюндхен суголосна тому, що питання тривожності, депресії та самогубств стають все менш табуйованими, зокрема у світі зірок.

Нагадаємо, голлівудська акторка Джейн Фонда повідала моторошну історію про самогубство її матері. Жінка страждала від біполярного розладу.

ВідеоБоявся смерті та прославляв її: Зомбі Бой покінчив життя самогубством

Татуйований натхненник співачки Леді Гаги та улюбленець десятків дизайнерів - канадійський манекенник Рік Дженест - у Монреалі покінчив життя самогубством за кілька днів до 33-річчя. Друзі кажуть - через психологічні проблеми. 

Боявся смерті та прославляв її: Зомбі Бой покінчив життя самогубством

Залиште свій коментар

Вибір редакції