Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Просто таки Ді Капріо: Алан Бадоєв поділився архівними юнацькими фото

Режисер згадав минуле.

Український режисер та кліпмейкер Алан Бадоєв, який відсвяткував 38-й день народження в Мексиці, згадав минуле.

На сторінці в Instagram Алан запостив низку архівних фото, де зображений у юнацтві.

"Я знайшов дуже старий фотоальбом... Дивлюся на знімки і розумію, що пам'ятаю кожну мрію цього хлопчиська. Приємно, що збулися майже всі", - підписав фотографії Бадоєв.

Алан Бадоєв_3
instagram.com/alanbadoev

Також режисер пригадав, як з братом Зауром відпочивав у знаменитому дитячому таборі "Артек".

Алан Бадоєв_4
instagram.com/alanbadoev
алан Бадоєв з братом

Бадоєв зізнався, що дуже любить це місце. Окрім того кліпмейкер поділився, що у цьому таборі у нього відбувся перший поцілунок.

"На першій фотці ми з братиком Зауром в "Артеку". Я шалено любив і люблю цей табір, він абсолютно особливий. Дякую всім педагогам, які вкладали стільки любові в нас, в дітей. На другій ми з подругами біля багаття, теж "Артек", десь там, за кадром ... перші поцілунки і тремтіння по тілу ... Дитинство", - поділився спогадами з шанувальниками кліпмейкер.

Алан Бадоєв_1
instagram.com/alanbadoev

Шанувальники зауважили, що у юності Алан Бадоєв мав гарний вигляд і навіть порівняли його з Леонардо Ді Капріо. "Просто таки Ді Капріо", "Ви зовсім не змінилися, герої з книг Ернеста Гемінгвея", - пишуть юзери.

Нагадаємо, що раніше не схожий на себе Алан Бадоєв показав, як серфив в океані на дошці. Кліпмейкер насолоджується відпочинком у теплих краях.

Залиште свій коментар

Вибір редакції