Проукраїнський ажіотаж у Каннах: Голлівуд із нетерпінням чекає показу "Майдану" та сала з горілкою

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Проукраїнський ажіотаж у Каннах: Голлівуд із нетерпінням чекає показу "Майдану" та сала з горілкою

У Каннах чекають на показ української стрічки

На показ стрічки збираються завітати Софія Коппола, Тім Рот і голова журі фестивалю Джейн Кампійон. 

На Каннському кінофестивалі - справжній проукраїнський ажіотаж. В офіційній програмі три повнометражні українські стрічки. "Плем'я" Мирослава Слабошпицького, відреставрований "Колір граната" Сергія Параджанова та документальний фільм Сергія Лозниці "Майдан" - у рамках "спецподії", йдеться у сюжеті ТСН. Ніч.    

"Канн за Україну" і навіть "Слава Україні" - з такими словами до українського павільйону заходять українські  журналисти та туристи, багато з яких ходять набережною Круазет, загорнуті в жовто-блакитні прапори, підходять французи кілька десятків разів на день.

В український павільйон, розташований фактично на пляжі, заходять дізнатися точний час презентації документальної стрічки Сергія Лозниці "Майдан". Її на узбережжі покажуть наступного тижня, 21 травня.  Обіцяють влаштувати правдиву українську вечірку - з салом, і горілкою - цю комбінацію французи останнім часом люблять більше мушлів та вина.

За інформацією ТСН, документальне кіно "Майдан" від Сергія Лозниці про Україну зацікавило і Голівуд, на показ якого неодмінно завітають Софія Коппола, Тім Рот і голова журі цьогорічного каннського фестивалю Джейн Кампійон. 

Як вже раніше повідомлялося, у Каннах український павільйон прикрасили майданівською "йолкою" та говорять про єдність України.

На Каннському фестивалі продемонстрували проукраїнський ажіотаж

На Каннському фестивалі продемонстрували проукраїнський ажіотаж
Наступна публікація