"Провели ніч разом": найкраща подруга Вітні Г'юстон підтвердила чутки про їхній роман

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Робін Кроуфорд зізналась, що мала інтимні стосунки зі співачкою

Бісексуальність легендарної співачки Вітні Г'юстон, про яку раніше заявляли і її чоловік Боббі Браун і родичі, наразі підтвердила і її найкраща подруга Робін Кроуфорд, з якою виконавиці саме й приписували стосунки. 

Як зазначається у виданні NBC, Робін вперше розповіла про романтичні стосунки зі знаменитістю у своїх мемуарах "Моє життя з Вітні Г'юстон". Вона зазначила, що вони познайомилися в Нью-Джерсі в 1980 році. Тоді між ними і спалахнув роман.

Вітні Х'юстон
Getty Images

"Саме цього літа ми вперше зустрілися. Це був перший раз, коли ми поцілувалися. Це не було заплановано, це просто сталося. Це було чудово. Незабаром після цього ми провели ніч разом", - заявила Кроуфорд та пояснила, що інтимні стосунки лише зблизили їх.

Кроуфорд також зізналась, що вони були закохані одна в одну з першого дня знайомства, але коли Вітні стала популярною, їм довелося приховувати свої почуття.

"Вона сказала, що якщо люди дізнаються про наші стосунки, то будуть використовувати це проти нас. Тому я тримала все в секреті. Ми хотіли бути разом, тільки вдвох. Ніколи не вішали ярлики: "гей", "лесбійка", а просто жили своїм життям і сподівалися, що так буде завжди", - зізналася Робін.

Вітні Х'юстон
Getty Images

Повідомляється також, що проти їхніх стосунків виступала і мама Г'юстон. Вона вважала кохання між жінками протиприродним.

"Вітні знала, що я кохаю її, і я знала, що мої почуття взаємні. Ми були всім одна для одної і заприсяглися завжди бути поруч", - розповіла подруга співачки в своїх мемуарах.

Нагадаємо, навесні минулого року у рамках Канського фестивалю відбулася прем'єра документального фільму "Вітні", в якому брат Г'юстон Гері Гарленд розповів про те, що в дитинстві легендарна співачка піддавалася сексуальному насильству з боку своєї двоюрідної сестри Ді Ді Ворвік. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції