Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Провокація на "Євробаченні 2016": Руслана оприлюднила розмову свого чоловіка з пранкерами

Олександру Ксенофонтову зателефонував невідомий, представившись Мустафою Джемілєвим.

Один з членів національного журі конкурсу "Євробачення 2016", продюсер та чоловік співачки Руслани Олександр Ксенофонтов став жертвою пранкерів.

Так, невідомий зателефонував Ксенофонтову і представився лідером кримськотатарського народу Мустафою Джемілєвим. Про це на своїй сторінці у Facebook розповіла Руслана.

За словами співачки, пранкер, прикриваючись іменем Мустафи, намагався "поклеїти договорняк" про солідарне голосування з журі трьох країн.

"Сьогодні мені подзвонив "не своїм голосом" видатний український політик, якого я реально поважаю (а таких зовсім небагато на нашому політичному небосхилі), і почав домовлятися за "солідарне голосування" з журі трьох країн, які нібито дадуть нам (Україні) високі бали", - розповів сам Ксенофонтов.

Руслана оприлюднила розмову свого чоловіка з псевдо-Джемілєвим.

"Ми викладаємо ці матеріали і інформацію, щоб попередити провокації, які можливо відбувались і з іншими членами журі з інших країн. Можливо пранкери-провокатори представлялися не тільки іменем Мустафи-ага, але й інших знакових персон, яких важко уявити в ролі "рєшал", - пояснила артистка.

Нагадаємо, за підсумками першого півфіналу до фіналу "Євробачення 2016" потрапили 10 конкурсантів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції