Проєкт "Мандруй Україною з Дмитром Комаровим" встановив рекорд серед тревелшоу

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Проєкт "Мандруй Україною з Дмитром Комаровим" встановив рекорд серед тревелшоу

пресслужба каналу "1+1"

Крім того, 23 травня "1+1" посів перше місце серед українських телеканалів.

Після успішного старту проєкт "Мандруй Україною з Дмитром Комаровим" встановив новий рекорд.

Недільний випуск проєкту продемонстрував рекордну частку серед українських тревелшоу за всю історію вимірювання телеперегляду. Частка другого випуску за аудиторією 18-54 (50+) склала 21.7%, рейтинг - 2.7%. Охоплення за аудиторією 4+ (Укр) склало 1.6 мільйонів глядачів.

Окрім того, 23 травня "1+1" посів перше місце серед українських телеканалів із часткою 10.2% за аудиторією 18-54 (50+).

Нагадаємо, у новому проєкті "Мандруй Україною з Дмитром Комаровим", присвяченому 30-річчю Незалежності, ведучий вперше досліджує не далекі та екзотичні країни, а рідну Україну. Ведучий розповідає, де і як можна відпочити вже цього літа, відкриває нові туристичні напрямки та показує вже відомі туристичні локації з нового боку.

пресслужба каналу "1+1"

У неділю, 23 травня, у випуску "Мандруй Україною з Дмитром Комаровим" ведучий досліджував незвичайні місця Причорномор'я. Команда вирушила до Вилкового - плавучого міста недалеко від Одеси. Це місто виноробів, каналів, човнів і рибалок, яке розташоване на 72 рукотворних островах. Телеведучий розповів про особливості місцевих традицій. Разом з місцевими жителями Дмитро Комаров вирушив на риболовлю і показав, який улов можна зловити в водах місцевої "Амазонки".

пресслужба каналу "1+1"

Глядачам "Мандруй Україною з Дмитром Комаровим" вдалося побачити унікальним Зміїний острів, який є військовим об’єктом, проте має великий туристичний потенціал. Телеведучому надали ексклюзивну можливість зробити обліт південного кордону України разом з представниками державної прикордонної служби на спецтранспорті - гелікоптері МІ-8.

пресслужба каналу "1+1"

Також команда проєкту побувала в унікальному місці – на першій в країні устричній фермі, де своїми очима побачила, в яких умовах вирощують один з головних делікатесів у світі – устриці.

Наступну серію "Мандруй Україною з Дмитром Комаровим" дивіться цієї неділі, 30 травня, о 10:50 на "1+1".

Наступна публікація