Психолог шоу  "Голос.Діти-3" розповіла про роботу тренера-новачка MONATIKА з дітьми

Артист вперше приміряв роль наставника.

Восени на телеканалі "1+1" стартує третій сезон дитячого вокального проекту "Голос.Діти". В оновлену тренерську панель увійшли Тіна Кароль, Потап і MONATIK, який вперше сяде в легендарне червоне крісло проекту. Дитячий психолог "Голос.Діти" Марина Гуменюк, яка готує учасників до виступів і першою зустрічає їх зі сцени, розповіла, як маленькі таланти реагують на нового тренера, і як MONATIK працює з дітьми.

"У цьому сезоні, коли я питаю у дітей перед виходом на сцену, до якого тренеру вони хотіли б піти, багато хто відповідає, що до MONATIKА. Дітки дуже добре знають його пісні, вони сприймають його на рівні з собою. У свою чергу, MONATIK дуже тепло реагує на дітей. Йому, напевно, найскладніше з тренерів не натискати кнопку, адже у нього поки мало досвіду в цьому проекті. Тому, кожна дитина йому здається унікальною. Завжди новому тренеру складніше, ніж тим, які вже пройшли цей досвід", - каже Марина Гуменюк.

Голос.Діти психолог_1
прес-служба каналу "1+1"

Також психолог розповіла, які дитячі мрії та цілі мотивують маленьких учасників прийти на проект "Голос.Діти-3".

"Можу сказати, що якщо в першому сезоні проекту переважало бажання батьків, їх нереалізовані мрії, то зараз нашими учасниками рухають в основному їх власні мрії. Вони приходять на "Голос.Діти" з певною метою, щось сказати світу, країні, висловити свою думку, зізнатися в коханні дівчинці, захистити свою сільську школу від закриття. Це дуже хороший стимул для дітей займатися, працювати і самовдосконалюватися: "Я буду багато займатися вокалом і, можливо, виступлю на "Голос.Діти". За три сезони проекту я рідко чула від учасників про головний приз. Для них головна заслуга - потрапити на проект. І, звичайно, якщо діти не пройшли "сліпі прослуховування", багато хто відразу ж говорять: "Нічого, я підготуюся краще і прийду  наступного роцу". І багато хто дійсно приходить по 2-3 рази. Це виробляє стійкість і бажання власною працею досягати своєї мети".

Голос.Діти психолог_2
прес-служба каналу "1+1"
Психолог розповіла, як MONATIK порозумівся із конкурсантами проекту «Голос.Діти-3»

Крім того, психолог проекту "Голос.Діти-3" дала пораду всім батькам, як правильно підібрати хобі для свого малюка.

"До 6-7 років батьки, в принципі, вже знають, до чого схильний дитина, чим вона захоплюється. Чи то вона спокійна і любить малювати, чи любить більше рухливі ігри. Зараз дуже багато гіперактивних дітей, яким потрібен постійний рух. Для таких дітей краще вибирати види спорту, пов'язані з фізичною активністю. Також прислухатися до самих дітей, питати, куди б вони хотіли піти, що їм більше подобається. Можна дати дитині спробувати кілька занять, для того щоб потім прийти до якогось одного. Щоб дитина могла порівняти і вибрати, що їй до душі. Наприклад, футбол і плавання, малювання і музика. Крім того, іноді дітей все ж необхідно переконувати не кидати своє заняття. У цьому віці малюками керує імпульсивне бажання - зараз хочу, завтра не хочу. Якщо батьки піддаються цьому імпульсивному бажанню, дитина ніколи нічого не закінчить. Тому іноді варто наполягати, переконувати, щоб малюк не кинув заняття, яке йому до цього подобалося. За винятком, звичайно ж, випадків, коли дитина сильно хворіє", - рекомендує психолог.

Голос.Діти психолог_3
прес-служба каналу "1+1"

Зауважимо, девіз нового сезону проекту "Голос.Діти" - "покоління вільних", адже учасники - абсолютно нове покоління дітей, сучасних, яскравих і вільних від стереотипів, що володіють унікальними тембрами і найсильнішими голосами.

Над проектом працює команда "1+1 Продакшн" під керівництвом Вікторії Лєзіної. Музичний продюсер проекту - Руслан Квінта. Ведучі проекту - Юрій Горбунов та Катя Осадча.

Голос.Діти психолог_4
прес-служба каналу "1+1"

Наразі триває кастинг вокального проекту "Голос країни". Заповнюйте анкету на сайті та приходьте на кастинги 17-18 та 24-25 вересня за адресою: м. Київ, пр-т Глушкова 1, ВДНГ 12 павільйон (ст. м. Виставковий Центр).

Нагадаємо, донька Євгена Кошового стала учасницею "Голос.Діти-3".

Залиште свій коментар

Наступна публікація