Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Пустун" Джастін Бібер попросив вибачення за свій жарт з "вагітною" дружиною

Співак опублікував у соціальній мережі пост з вибаченням

Поп-виконавець Джастін Бібер, який 1 квітня розіграв своїх підписників "вагітною" дружиною Гейлі Болдвін, вирішив публічно вибачитися за свою витівку.

Виявилося, що шанувальники зірки не зрозуміли першоквітневий жарт і розкритикували його.

"Як жінка, яка не може мати дітей, я знаходжу цей жарт образливим"," Вагітність - це не жарти. У мене був викидень, і ти поняття не маєш, як це", - писали підписники під фото Джастіна.

Щоб зупинити потік критики у свій бік, Джастін Бібер вирішив публічно попросити вибачення перед усіма, кому зробив боляче своєю витівкою.

Джастін Бібер
instagram.com/justinbieber
Джастін Бібер

"Завжди знайдуться люди, які образяться, люди, які не дуже добре сприймають жарти, але я пустун, і це був просто першоквітневий жарт. Я зовсім не хотів бути бездушним до людей, які не можуть мати дітей. Багато людей, яких я знаю, жартують першого квітня, кажучи своїм батькам, що вони вагітні, щоб отримати реакцію. Але я все одно прошу вибачення, візьму на себе відповідальність і прошу вибачення перед людьми, які образилися. Я дійсно не хочу, щоб хтось постраждав від розіграшу. Це як коли я пхав торт в обличчя моєї маленької сестрички на її день народження, чекаючи, що вона буде сміятися, але вона плакала. Ви іноді просто не знаєте, що зачепите чиїсь почуття, це просто як намалювати картину, не знаючи, що вона когось образить. Хтось розсміявся, а хтось образився", - написав на своїй сторінці виконавець.

Також розіграла 1 квітня своїх підписників український хореограф Ілона Гвоздьова.

Нещодавно зірка заявила, що завершує свою танцювальну кар’єру назавжди. Як виявилося, артистка пожартувала зі своїх шанувальників.

Залиште свій коментар

Вибір редакції