Радянська зірка Олег Басілашвілі жорстко розкритикував дії росіян в Україні

Радянська зірка Олег Басілашвілі жорстко розкритикував дії росіян в Україні

Басілашвілі став на підтримку українського народу / Фото: olex-kurinniy.livejournal.com

Актор порадив росіянам займатися своїми справами, а не захопленням чужих територій.

Російський актор театру і кіно Олег Басілашвілі жорстко висловився стосовно дій росіян в Україні, йдеться у "Сніданку з 1+1".

Артист засудив терористів та російських найманців на сході країни та закликав росіян займатися своїми справами, а не захопленням чужих територій.

Громадянську позицію Басілашвілі озвучив в інтерв'ю російському виданню "Росбалт". На ремарку російського журналіста, який сказав, що "українські військові бомблять і обстрілюють з гармат міста і мирних людей", актор різко відповів:

"Мирні люди просто потрапляють під вогонь, до великого нещастя ... Все це викликає у мене дуже неприємні думки. Навіщо нам це треба? Ми, завдяки приєднанню Криму, замість брата і друга, який поряд з нами, вже придбали злого ворога - на всі віки", - сказав великий артист.

Російський актор Олег Басілашвілі жорстко висловився стосовно дій росіян в Україні

Російський актор Олег Басілашвілі жорстко висловився стосовно дій росіян в Україні

А ситуацію з Кримом Олег Валеріанович прокоментував так

"Крим - не іграшка: відібрав - віддав назад. Народ Криму - теж не іграшка. Треба рахуватися з тими, хто живе там. Був проведений референдум, і дійсно, я в це вірю, велика частина кримчан висловилася за приєднання до РФ. Але уявіть собі, що Кубань проголосує за те, щоб приєднатися до США. Значить, Штати можуть увійти туди і заволодіти Кубанню? І як би ми назвали цей акт? Напевно, окупацією ...", - зауважив Басілашвілі.

Зазначимо, славетний російський актор Олег Басілашвілі — один з небагатьох російських артистів, які підтримали Україну.

Нагадаємо, нещодавно російський співак Сергій Лазарєв зізнався, що відчув біль українців і заявив, що Крим – це не Росія. Співак не боїться, що в Росії за підтримку українського народу йому може бути зле.

Повʼязані теми:

Наступна публікація