"Ракова пухлина". У Букінгемському палаці хочуть позбутися Меган - ЗМІ

Дата публікації
Перегляди
19к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Ракова пухлина". У Букінгемському палаці хочуть позбутися Меган - ЗМІ

Фото: Getty Images

Інсайдери повідомляють, нібито Меган пропонують шлюборозлучну угоду на 37 мільйонів доларів.

Наближені королеви Великої Британії ненавидять Меган Маркл, яка страждає від депресії від сварок і королівських правил, і нібито хочуть позбутися її.

Про це пише у новому номері американське видання Globe, посилаючись на витік електронного листування, що виходить з "найвищого рівня в Букінгемському палаці".

Автор послань (як і адресат) прямо не називається, але, як стверджує журнал, він або вона "є членом внутрішнього кола королеви Єлизавети".

Фото: globemagazine.com

У листі, зокрема, дружину принца Гаррі Меган Маркл порівнюють з "раковою пухлиною" і закликають позбутися її. "Це жахливо! Її образлива поведінка, неконтрольовані витрати, непорядні сімейні зв'язки і непокора вимагають відповідної реакції від монархії... Ракову пухлину необхідно вирізати якомога швидше і без зайвих драм", - нібито йдеться у листі.

Інсайдер видання говорить, що навіть у королеви, яка раніше підтримувала Меган, увірвався терпець. 

"Її Величність розглядає дружину Гаррі як жадібного мисливця за золотом. Вона наказала дати Меган то, чого вона хоче - грошей", - пише Globe. Нібито герцогині Сассекський пропонують схвалену Єлизаветою шлюборозлучну угоду на 37 мільйонів доларів, а також титул для її майбутньої дитини - але не для неї самої. Колишній актрисі потрібно повернутися в США, а дитину виховуватимуть у Великій Британії. 

Фото: Associated Press

Однак на це у жодному разі не готовий пристати принц Гаррі. Він готовий вступити у протистояння з бабусею-королевою, батьком Чарльзом і старшим братом Вільямом.

Нагадаємо, що останнім часом на Меган Маркл обрушилося багато негативу в пресі. Їй приписують ворожнечу з дружиною Вільяма Кейт Міддлтон, звинувачують в порушенні королівського протоколу і примхах, докоряють складними відносинами з американськими родичами. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
19к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація