Райан Гослінг висловився про секс-скандал із Вайнштейном: Я глибоко розчарований у собі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Актор частково відчуває свою провину.

Секс-скандал з Вайнштейном в Голлівуді обростає новими подробицями. Зараз поліція Нью-Йорка взялася за розслідування справи продюсера і переглядає матеріали на предмет заяв актрис з приводу домагань.

Тим часом, все більше зірок висловлюються на тему гучної історії. Серед них – актор Райан Гослінг. Він, до речі, 2010-го року, знімався у фільмі "Все найкраще", який продюсувала компанія Вайнштейна.

Актор навіть частково звинувачує себе в ситуації із секс-скандалом.

"Я хочу підтримати жінок, у яких вистачило сміливості висловитися проти Гарві Вайнштейна. Як і більшість людей в Голлівуді, я працював з ним. Глибоко розчарований в собі, тому що не звертав уваги на чужі приклади сексуальних домагань і зловживання становищем", - опублікував у повідомленні в блозі 36-річний актор.

Райан підкреслив, що цей скандал демонструє проблему системного характеру.

Своєю чергою, Блейк Лавлі вважає важливим той факт, що жінки надали цій темі розголосу.

Жертви Гарві Вайнштейна у інфографіці

"Це трапляється з жінками повсюди, але найжахливіше, що вони навіть не усвідомлюють, що це реальний злочин. Я потрапляла в різні ситуації, наприклад, коли режисер або хлопець, що йде по вулиці, схопив за сідниці, і я думала: "Ну що ж, це насправді не сексуальне насильство — він просто схопив мене за сідниці". Зараз жінки розлючені, вони повстали. Це правильно, що ми більше не терпимо таке ставлення, і що не зосереджуємо увагу на одному конкретному випадку важливо, що ми зосередилися на цій проблемі в рамках людства загалом. Ми говоримо: "Це неприйнятно", - наполягає вона в інтерв'ю The Hollywood Reporter.

Голлівудська актриса Джулія Робертс твердо "впевнена, що ми зберемося і будемо боротися проти подібної поведінки, щоб почути жертв і допомогти їм".

Нагадаємо, 13 жінок заявили виданню Тһе New Yorker про сексуальні домагання від Вайнштейна, три з яких наполягали на зґвалтуванні. Серед жертв продюсера були і знаменитості, однак не всі з них наважилися відверто розповісти про насильство з боку кіномагната. Все про скандал можна прочитати в матеріалі ТСН.uа.

Залиште свій коментар

Вибір редакції