Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Реакція російських зірок на перемогу Зеленського на виборах: Галкін, Басков та інші

У РФ знаменитості активно стежили за перебігом президентських виборів в Україні.

Перемога Володимира Зеленського на виборах викликала шквал емоцій не лише в українських селебрітіс, а й в їхніх російських колег.

У РФ зірки також активно стежили за перебігом президентських перегонів в Україні і з перемогою Зеленського привітали новоспеченого очільника країни у соцмережах. Теплі слова на адресу Володимира Олександровича висловили Максим Галкін, Микола Басков, Регіна Тодоренко, Діма Білан та інші.

Діма Білан

"Я вам бажаю, Володимире, намагатися бути об'єктивним, вірити в свої сили і в сили раціонального, хоча все дуже непросто замішано в цьому світі стримувань і противаг - адже всі люди, і іноді одна людина часто змінює хід історії! Я не буду давати оцінок дебатів, за якими спостерігало багато людей. Я просто хочу побажати нам дружби, в якій перемог і переможених бачити не хотілося б, хочеться дружби!"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Не так уж я и далеко от политики,хотя держусь своего берега» но массовая культура - это как никак, тоже сфера влияния, смею предположить! Сегодня в Украине, которую знаю, знаком, любил и меня любили, до некоторых смен парадигм, Большой День ! Важный! И я смею сказать только о том, что называется -выборы главы страны, страны соседствующей - это очень важный день, когда люди выбирают свой вектор движения, люди - ключевое слово !!! Когда жажда справедливой жизни,по заслугам,по вере,по целям и желаниям сделать мир вокруг себя лучше - сильна !!! Я ремесленник и горжусь этим, тем, что двигаюсь силами собственными и затратами физическими и духовными, надеясь только на свой организм, выбор и шаги! Поэтому только через эту призму, зачастую выбираю свой путь тоже!!! Я вам желаю, Владимир @zelenskiy_official , стараться быть объективным, верить в свои силы и в силы рационального, хотя все очень непросто замешано в этом мире сдержек и противовесов - ведь все люди,и иногда один человек зачастую меняет ход истории! Я не буду давать оценок дебатам, за которыми наблюдали многие, я! Просто хочу пожелать нам дружбы, в которой побед и побеждённых видеть не хотелось бы, хочется дружбы! Ps: я помню в начале 2000х некоторые сценарные приготовления к большой премии и теперь можно сказать, по -человечески рад этой небольшой, но все-таки совместной работе над сценарием, где мне довелось даже что-то вести! Успехов вам и желаю успехов нашему движению стран друг к другу , не умоляя ни чьих достоинств !!! #peace #украина #владимирзеленский #билан #димабилан

Публикация от Dima Bilan (@bilanofficial)

Максим Галкін

"Я вітаю Володимира Зеленського з заслуженою перемогою. Володю, дуже радий за тебе, удачі, сил тобі. Я не сумніваюся, що ти гідно відповіси на всі виклики, які чекають на тебе на цьому великому новому шляху. Багато колег наших сьогодні викладають фото і відео спільні з Володею з минулого. Це, звичайно, трошки по-дитячому, наївно, так само, як і наївно вважати, що зараз всі ми поїдемо на гастролі Україною. Ні, можливо, хтось і поїде. Але, ви знаєте, для мене було не так важливо, хто мені щось забороняє, для мене не так важливо, хто при владі: мій давній знайомий або людина, з якою я політично не згоден. Для мене важливо моє внутрішнє відчуття. Я поїду виступати перед українськими глядачами тоді, коли я зрозумію, що тут у своїй улюбленій рідній Росії я зробив все, щоб встановився мир між нашими країнами, що припинилася війна на Донбасі. Це залежить від кожного з нас, а наші концерти - це тридесята справа"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Листайте. #зеленский

Публикация от Максим Галкин (@maxgalkinru)

Регіна Тодоренко

"Ну, з Богом! І нехай настане мир. Всі люди розумні і розуміють, що ні завтра, ні післязавтра, можливо, навіть ні через рік великих змін чекати не доведеться, але ми віримо, що поступово все стане на свої місця"

Влад Топалов

"Ура! Я щиро вітаю Володимира з цією перемогою. Мав задоволення разом працювати і спілкуватися! Я бажаю йому успіху, терпіння, мудрості і сили! З Богом! Ми всі дуже віримо в краще і в дружбу наших народів! Я особисто зацікавлений в змінах, оскільки мені заборонено літати до України. А я б дуже хотів побувати на батьківщині своєї дружини, побачити її будинок, школу, двір... Звичайно, познайомити сина з прадідом дружини. Він так мріє про це. Та й я сам! Ось! Політика не шоу-бізнес. Ми всі це розуміємо! Але я впевнений, що Володимир зробить все, що потрібно! Він - розумний, талановитий, чесний і відкрита людина! Дай Бог йому удачі. Вітаю, Україно! Ура!"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Урааа! Я искренне поздравляю Владимира с этой победой. Имел удовольствие вместе работать и общаться! Я желаю ему успеха, терпения, мудрости и силы! С Богом! Мы все очень верим в лучшее и в дружбу наших народов! Я лично заинтересован в переменах, тк мне запрещено летать в Украину. А я бы очень хотел побывать на родине своей жены, увидеть ее дом, школу, двор.... и , конечно, познакомить сына с Прадедом. Он так мечтает об этом. Да и я сам! Вот! Политика - не шоу бизнес. Мы все это понимаем! Но я уверен, что Владимир сделает все, что нужно! Он - умный, талантливый, ЧЕСТНЫЙ и открытый человек! Дай Бог ему удачи. Поздравляю, Украина! Урррраааааа #зеленский #vladtopalov #vtteam #владтопалов

Публикация от Vlad Topalov (@vladtopalovofficial)

Микола Басков

"Вітаю майбутнього президента України з перемогою! Сподіваюся, найближчим часом після п'ятирічної заборони і розлуки з'явиться така можливість – зустрітися зі своїми друзями і шанувальниками"

Нагадаємо, 21 квітня в Україні відбувся другий тур виборів президента України. Згідно з даними Національного екзит-полу та екзит-полу ТСН, перемогу здобув Володимир Зеленський. Він отримав майже 75%, тоді як чинний президент Петро Порошенко - близько 25%.

Порошенко на власній прес-конференції визнав свою поразку та наголосив, що не йде з політики. Через деякий час він зателефонував Зеленському, привітав його з перемогою та запропонував свою допомогу.

Водночас, сам Зеленський вже встиг дати першу прес-конференцію після оприлюднення даних екзит-полів, на якій розповів про перші кадрові рішення, а також про перестановки серед учасників перемовин у Мінську.

Залиште свій коментар

Вибір редакції