Ребел Вілсон показала себе до та після схуднення на 27 кілограмів

Автор
Валерія СулимаВалерія Сулима
Дата публікації
Перегляди
4198
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Ребел Вілсон показала себе до та після схуднення на 27 кілограмів

Ребел Вілсон / Фото: instagram.com/rebelwilson

Також вона розповіла, чому мала зайву вагу.

Комедійна австралійська акторка Ребел Вілсон, яку нещодавно захейтили у Мережі через фігуру, зізналася, що раніше не любила себе та їла багато шкідливої їжі.

Так, зірка розповіла, що вона "заїдала" стрес. У Ребел помер батько від серцевого нападу, вона тяжко переживала його втрату. Свій біль та емоції Вілсон намагалася "заїсти". Про це вона розповіла на сторінці в Instagram, а також поділилася світлиною, на якій вона постала ще з зайвою вагою.

Ребел Вілсон до схуднення / Фото: instagram.com/rebelwilson

"Зазвичай я не публікую подібні фотографії. Але знайшла цю світлину… На фото я була не зовсім здоровою – мала зайву вагу та їла шкідливу їжу… Тоді я не цінувала себе", - розповіла акторка.

Окрім цього Ребел на власному прикладі показала, що ніколи не пізно вдосконалюватись. Вона вважає, що треба поважати себе та цінувати. Також вона продемонструвала своє схудле тіло та м’язи.

Ребел Вілсон після схуднення / Фото: instagram.com/rebelwilson

Нагадаємо, зірка також не соромиться показувати фігуру в білизні. Не так давно вона поділилася знімком, на якому постала в чорному ліфі та високих трусиках, які корегують фігуру.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4198
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація