Речі з похорону соліста Linkin Park Беннінґтона виставили на продаж за тисячі доларів

Бейджі та значки, які видавали під час поховання музиканта, з'явилися на eBay.

На торговельному сайті eBay підприємливі фани лідера Linkin Park Честера Беннінґтона, який наклав на себе руки, виклали сувеніри з його похорону.

Так, на сайті, як лот, минулої середи з'явився набір, який складався з похоронних програм, браслетів, ремінців і значки з викарбуваним на них підписом Беннінґтона.

З цих речей влаштували аукціон. Врешті ціна за набір дійшла до 51 тисячі доларів. Пильні менеджери одразу видалили з сайту ці сувеніри. Проте юзери встигли зробити скріни продажу речей, пише Independent.

Прихильників Беннінґтона ця ситуація дуже обурила. "Як грубо. Люди продають речі, які видавали на похороні Честера Беннінґтона на eBay. Безсоромні", - написав один з фанів.

Нагадаємо, що лідера гурту Linkin Park Честера Беннінґтона поховали 29 липня у Ботанічному саду Каліфорнії, неподалік від будинку, де музикант мешкав і вчинив самогубство.

Похорон був приватним, на церемонію могли потрапити лише найближчі друзі та родичі Честера. Поліція забезпечила жорсткі заходи безпеки на похороні: на захід могли пройти лише люди, що мали наручні браслети та пропуски, схожі на ті, що видають у VIP-зони на концертах.

Залиште свій коментар