Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Регі-виконавець Шеггі подякував за привітання з 50-річчям, яке святкує вже тиждень

Співак відзначає свій день народження у турі разом зі Стінгом

Фанати не припиняють вітати ямайського регі-виконавця Шеггі з 50-тим днем народження, яке він відсвяткував 22 жовтня. Співак виклав на своїй сторінці подяку всім, хто переказував йому вітання.

«Дякую всім за ваші добрі слова і побажання!! Я вас всіх ціную! В мене був неймовірний тиждень народження, і я роблю те, що люблю», - написав виконавець.

Thank you all for your kind words and well wishes!! I appreciate you all! I had an amazing birthday week doing what I love! Much respect!!

Опубліковано Shaggy Субота, 27 жовтня 2018 р.

Зараз Шеггі разом зі Стінгом подорожують різними країнами в рамках світового турне, де виконавці представляють свій спільний альбом «44/876». У свій день народження Шеггі саме був на одному з виступів. Він шкодував, що не святкує з родиною, але дякував за привітання своїй «концертній родині». Привітальну пісню йому виконав Стінг з іншими учасниками туру.

SHAGGY 5.0!! Just getting FUKIN started!!! Give thanx to all my well wishers for their Birthday Greetings!!!

Опубліковано Shaggy Неділя, 21 жовтня 2018 р.

Нагадаємо, що Стінг і Шеггі представлять альбом і в Україні вже 14 листопада у столичному Палаці спорту. Виступ стане єдиним українським концертом в рамках його світового турне. Стінг пообіцяв, що атмосфера його концерта з Шеггі буде дуже теплою, веселою і запальною. До того ж одна з основних вимог британської зірки до українського промоутера – відсутність VIP-зони під сценою. Артисти хочуть бути якомога ближче до своїх глядачів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції