Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Регіна Тодоренко підтвердила стосунки з російським співаком і засвітила округлий живіт

Артистка перестала приховувати роман з Владом Топаловим.

Співачка та ведуча Регіна Тодоренко, якій ще від січня приписували роман з російським співаком Владом Топаловим, нарешті офіційно підтвердила ці стосунки.

Днями Регіна та Влад вперше вийшли у світ разом. Закохані відвідали вечірку Glamour. Після неї Тодоренко у своєму Instagram виклала спільне фото з Топаловим, під яким подякувала бойфренду за підтримку.

"Важливий висновок сьогоднішнього заходу Glamour: якщо ти поруч з чоловіком, який підтримує тебе в будь-яких божевільних починаннях, вірить в твій успіх і кохає всім серцем, значить час забрати його додому з цієї гучної вечірки, поки інші не звернули увагу! А якщо чесно, як же круто відчувати підтримку в такі відповідальні моменти як сьогодні, під ногами земля стає міцнішою. Коли чоловік вірить в жінку і пишається її досягненнями, - це велике щастя!" - написала закохана Регіна.

 

Важный вывод сегодняшнего торжества @glamour_russia : если ты рядом с мужчиной, который поддерживает тебя в любых сумасшедших начинаниях, верит в твой успех и любит всем сердцем, значит пора унести его домой с этой шумной тусовки , пока другие не обратили внимание ! А если честно , как же круто чувствовать поддержку в такие ответственные моменты как сегодня, под ногами земля становится крепче. Когда мужчина верит в женщину и гордится ее достижениями, - это большое счастье! Благодарю @vladtopalovofficial Mua&hair - @yanabuzychkina ❤️ Style - @irushairusha Dress - @alenaakhmadullina_store Shoes - @gianvitorossi #женщинагодаglamour #регинатодоренко #reginatodorenko #регинапутешественница Ребят, будете голосовать за ПАРУ ГОДА 2018? (Мы, если что, номинированы)

Публикация от regina todorenko (@reginatodorenko)

Присутні на заході також помітили істотні зміни у фігурі Тодоренко. На вечірку співачка прийшла у балахонистій жовтій сукні, яка не змогла приховати помітно округлий живіт артистки. Сама Регіна поки не коментує свій цікавий стан, однак животик говорить сам за себе.

 

Публикация от SUPER (@super.ru)

Нагадаємо, вперше Регіна та Влад підігріли чутки про свої стосунки наприкінці травня – тоді солодку парочку заскочили за поцілунками в одному з фаст-фудів. У середині червня Тодоренко поділилася романтичним фото з Топаловим.

Вибір редакції