Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Регіна Тодоренко розповіла, як під час вагітності рятувалася пивом

Телеведуча розкрила, за яким критерієм уважні фоловери вже тоді зрозуміли, що вона вагітна.

Телеведуча Регіна Тодоренко, яка місяць тому народила синочка, продовжує розповідати про те, як переживала свою першу вагітність.

У черговій публікації вона поділилася враженнями від знімань в Італії для реклами, які відбувалися на другому місяці її вагітності.

"Мені весь час хотілося спати, весь час хотілося їсти, та до того ж розпочався неймовірний токсикоз, з яким я давала собі раду за допомогою... пива і Боржомі", - розповіла Регіна.

Вона додала, що продюсери знімань були шокованими, коли чули: "Додайте, будь ласка, до райдеру вагітної Тодоренко пиво".

"Але не судіть мене суворо! По-перше, пиво було безалкогольним, а, по-друге, я робила всього ковток або два, пекельна нудота проходила і моє обличчя в кадрі миттєво ставало усміхненим", - повідомила телеведуча.

Тодоренко також додала, що на другому місяці стала дуже сентиментальною і частенько плакала навіть під час перегляду комедії.

Крім того, у телеведучої дуже набрякали ноги, що було видно навіть на фото. За однією зі світлин дехто з найбільш здогадливих фоловерів вже тоді зрозумів, що вона вагітна.

А в перший місяць вагітності Тодоренко ще стрибала і сідала на шпагат, не підозрюючи про свого "пузожителя".

Нагадаємо, раніше Тодоренко також поділилася з підписниками кумедним відео з Топаловим, на якому вона намагається заспівати пісню "Орел и Решка", яку їй подарував чоловік.

Залиште свій коментар

Вибір редакції