Регіна Тодоренко розповіла, як схудла на 20 кг після пологів

Регіна Тодоренко розповіла, як схудла на 20 кг після пологів

instagram.com/reginatodorenko

Першою чергою артистка радить звернути увагу на харчування.

Ведуча та співачка Регіна Тодоренко поділилася з прихильниками, як їй вдалося схуднути на 20 кілограм після народження сина.

За словами Регіни, одразу після пологів її вага становила 67 кг. Артистка не планувала цілеспрямовано худнути, однак хотіла "прийти до первинної форми, бути підтягнутою, з пружною шкірою". Як зізналася Тодоренко, за три місяці вона вже важила 60 кг.

instagram.com/reginatodorenko

"Перше, на що необхідно звернути увагу, - це харчування. Воно повинно бути збалансованим. Також у мене був режим - прийом їжі кожні 4 години + перекуси. Від 22:00 до 7:00 лише вода, чай (не кава) і хлібці за бажанням. Я прислухалася до свого організму і їла багато овочів, м'яса, риби, приготованих з делікатною обробкою. Запечені, на пару, відварені продукти, але без цукру! Дуже важливо видалити зі свого раціону соуси, добавки, солодкі приправи. Особисто я шалено грішила поїданням круасанів, тому що дуже люблю, відповідно моє відновлення тривало довше, ніж могло", - зізналася Регіна.

instagram.com/reginatodorenko

Також співачка поділилася, що почала, як і раніше, практикувати інтервальне голодування.

"8-14: 10 годин їси, 14 годин п'єш воду, чай. Думала, що буде дуже складно. Коли я була вдома, мені вдавалося дотримуватися такого харчування, але на роботі - складніше. Знімальний день триває 10-14 годин + дорога, тому доводиться їсти, але я намагаюся витримувати інтервал хоча б 12 годин між прийомами їжі", - розповіла артистка.

Також Регіна зізналася, що до спорту після пологів повернулася через півтора роки – артистка почала займатися фігурним катанням. Окрім того Тодоренко регулярно робила масажі і відвідувала лазню один раз на місяць.

Нагадаємо, раніше Регіна Тодоренко вдалася до кардинальних змін і показала, як зменшила стегна.