Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Регіна Тодоренко та Влад Топалов зворушливо привітали сина з першим днем народження

Влад Топалов написав лист у майбутнє.

Відома ведуча Регіна Тодоренко, яка нещодавно розчулила відео з маленьким сином, трепетно привітала Майкла з днем народження.

5 грудня хлопчику виповнюється рік.

Тодоренко та її чоловік Влад Топалов на своїх сторінках у соцмережах опублікували фото та зворушливо привітали сина зі святом. "Рік тому до нас з небес спустився ангел! Його звуть Майкл, Мішель, Міша. Для мене це найбільше щастя - бути мамою такої чудової людини", – написала Регіна та побажала Михайлику бути кращим, сильнішим та успішнішим, ніж його батьки.

Регіна Тодоренко з сином_2
instagram.com/reginatodorenko

У день народження сина присвятив свій допис Майклу і зірковий тато Влад Топалов. "Я плачу! Плачу від щастя. Від цієї абсолютно божественної, чистої любові! Ти і твоя мама - найдорожче, що у мене є і коли-небудь було!", – написав артист та додав милу світлину із хлопчиком.

Влад Топалов з сином
instagram.com/vladtopalovofficial

Потім Топалов звернувся до сина, сподіваючись, що він уже дорослий прочитає цей текст. "Маю надію, що ти це читаєш вже дорослий. Бережи свою маму! Люби її і поважай! Вона робить подвиг для тебе кожного дня твого життя! Ти подарував нам нову любов! Ти подарував нам сім’ю і наш, тільки наш світ! Ми з мамою тебе любимо без пам'яті, абсолютно!" – написав Топалов у листі у майбутнє.

Нагадаємо, нещодавно Регіна Тодоренко опублікувала раніше не бачені весільні знімки з чоловіком.

Залиште свій коментар

Вибір редакції