Регіна Тодоренко у Нью-Йорку зустріла Сару Джессіку Паркер

Регіна Тодоренко у Нью-Йорку зустріла Сару Джессіку Паркер

instagram.com/reginatodorenko

Артистка з чоловіком вирушила до США.

Співачка та акторка Регіна Тодоренко, якій чоловік подарував мандрівку до Америки, розповіла фанам про втілення однієї своєї мрії.

Так, перебуваючи з коханим Владом Топаловим у Нью-Йорку, Регіні поталанило зустрітися з кумиркою своєї юності Сарою Джессікою Паркер. Як відомо, наразі у місті тривають знімання продовження культового серіалу "Секс і місто".

І Тодоренко якраз опинилася у епіцентрі знімань, про що розповіла в Instagram.

"В юності я дивилася серіал "Секс і місто" по телевізору. Щоразу, коли я дивилася серіал про цих чотирьох неймовірно гарних жінок, здавалося, що вони з іншої планети, такі недосяжні. Вбрання від кутюр, туфлі від Manolo Blahnik. Ресторани, у які потрібно бронювати столик за місяці. Вільні гарні подруги. Я як зараз пам'ятаю, як коли була дівчинкою, сиділа перед телевізором і, ледь не плачучи, казала мамі: "Ну як? Як мені потрапити туди?" У Нью-Йорку я зустріла головну героїню серіалу!" – поділилася емоціями Тодоренко.

instagram.com/reginatodorenko
instagram.com/reginatodorenko
instagram.com/reginatodorenko

На згадку про цю неймовірну зустріч виконавиця вирішила собі купити пару туфель у магазині, який належить Сарі Джессіці Паркер.

Нагадаємо, раніше Регіна Тодоренко шокувала змінами у зовнішності за 13 років. На початку кар'єри співачка мала кумедний вигляд.