Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Регіна Тодоренко віддала своє звання "Жінка року" дівчині, якій чоловік відрубав руки

Регіна Тодоренко віддала своє звання "Жінка року" дівчині, якій чоловік відрубав руки

Маргарита Грачова стала жертвою домашнього насильства.

Співачка та ведуча Регіна Тодоренко після скандалу щодо своїх висловлювань про домашнє насильство реабілітувалася доволі серйозно.

Артистка зняла документальний фільм "А що я зробила, щоб допомогти?", який присвятила саме цій проблемі. Окрім того, вона надіслала чималу суму до фонду, який займається допомогою жертвам домашнього насильства.

Тепер стало відомо, що ту саму нагороду "Жінка року", якої її позбавили після висловлювань, Регіна передала дівчині на ім'я Маргарита Грачова.

2017 року її чоловік, запідозривши дружину в зраді, вивіз у ліс і відрубав Маргариті сокирою кисті обох рук. Одну кисть лікарі врятували, а замість другої руки у дівчини тепер протез.

Маргарита розмістила в Instagram ролик, у якому тримає ту саму нагороду. "Для мене ця нагорода нічого не означає. І під час відеоспілкування з Регіною (коли вона знімала фільм), я одразу сказала: "Статуетка мені не потрібна" і жартома додала: "Краще костюм панди, у мене молодший син їх обожнює". Ось тепер я маю важке скельце з написом "Жінка року 2019" і двох прекрасних костюмів панд!" – прокоментувала Маргарита.

Маргарита Грачова
instagram.com/margoritka1211
Маргарита Грачова

Вона також стала на захист Тодоренко, зауваживши, що всі ми робимо помилки, але головне – намагатися їх виправити.

Нагадаємо, наприкінці квітня Регіна Тодоренко опинилася в центрі скандалу після того, як разом зі своїм чоловіком Владом Топаловим дала онлайн-інтерв’ю, у якому торкнулася теми домашнього насильства. Тодоренко сказала: "А що ти зробила для того, щоб він тебе не бив? А що ти зробила для того, що він тебе вдарив?".

Фанатів неабияк обурила заява Регіни. Після цього ведучу позбавили звання "Жінка року". Також із Регіною припинили співпрацю дві крупні фірми, де вона були обличчям рекламної компанії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції