Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Рекорди київського концерту "Океану Ельзи": фани розповіли про гігантський прапор для Вакарчука

Дійство зібрало небачену аудиторію на арені та перед екранами телевізорів.

Концерт гурту "Океан Ельзи" в День Незалежності на столичному НСК "Олімпійський" став найдовшим і наймасовішим. Послухати музику зібралося майже 100-тисячна аудиторія, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Олег – один із очільників фан-клубу музикантів, Він уже повернувся додому в Одесу, але досі ледь не щогодини передивляється на своєму телефоні відео з київського концерту. Він був на десятках виступів "Океану Ельзи", але так йому ніколи не щастило – серед натовпу саме його телефон вхопив вокаліст Святослав Вакарчук і почав себе знімати. "Я ввімкнув селфі-камеру на себе, дивлюся – Славік підходе! Я взагалі обалдів, зрадів, ми один на одного озирнулися і дівчата такі: вау!", - розповів фанат ОЕ.

Відео Гігантський прапор і гімн тисячами голосів. "Океан Ельзи" дав гучний концерт у Києві

Найдовший, наймасовіший та найемоційніший концерт дав "Океан Ельзи" у День Незалежності на столичному НСК Олімпійський. Майже сто тисяч людей зафіксували на стадіоні, і чотири мільйони родин біля телевізорів дивилися пряму трансляцію концерту в ефірі каналу "1+1".

Гігантський прапор і гімн тисячами голосів. "Океан Ельзи" дав гучний концерт у Києві

До концерту шанувальники готувалися заздалегідь, головний подарунок кумирові важив 25 кілограмів. "У цей день ми вирішили зробити щось масштабне, пошили прапор. У Сєверодонецьку цим дівчина займалася, ми вирішили на неї покласти цю місію. 25 кг прапор був", - розповідають фанати. Моменту, аби продемонструвати цей сюрприз, фани чекали півтори години.

Другу частину концерту Вакарчук почав зі звернення до ветеранів війни. Саме тоді прапор розгорнули над головами глядачів. За кілька хвилин на "Олімпійському" акапело та з бек-вокалом десятки тисяч голосів виконали Гімн України. Чотири мільйони родин біля телевізорів дивилися пряму трансляцію концерту в ефірі каналу 1+1. "Океан Ельзи" цього разу побив кілька своїх рекордів з кількості глядачів і поставив ще один власний рекорд – це був найдовший концерт гурту, він тривав 3 години і 52 хвилини.

Кореспондент ТСН Неллі Ковальська

Залиште свій коментар

Вибір редакції