Рекордна ставка: у США  продали "Золотий глобус" Мерилін Монро за 250 тисяч долларів

Досі за таку ціну престижну статуетку не продавали на жодному аукціоні.

Днями у Лос-Анджелесі за рекордні 250 тисяч доларыв  був проданий "Золотий глобус", який Мерилін Монро отримала 1962 року як найбільш улюблена глядачами акторка.

За повідомленням, в аукціонному домі Julien's Auctions, це найбільша сума, яку платили за статуетку цієї нагороди.

Також з молотка пішов і автомобіль голлівудської діви Ford Thunderbird 1956 року випуску з відкидним верхом, яким акторка володіла протягом шести років, а потім подарувала 18-річному синові свого вчителя акторської майстерності Лі Страсберга.

Машина була продана за 490 тисяч доларів, йдеться у сюжеті ТСН.

Відео У Лос-Анджелесі на аукціоні розпродали речі, що належали Мерлін Монро

Серед лотів – листи, аксесуари та знаковий одяг. За 490 тисяч доларів з молотка пішла машина голлівудської ікони. На "Форді" 1956 року Монро їздила упродовж шести років. Авто реставрували, і досі збереглися оригінальні частини. За 10 тисяч купили водійські права діви у штаті Коннектикут. А за рекордні 250 тисяч з молотка пішла нагорода - "Золотий глобус". 

У Лос-Анджелесі на аукціоні розпродали речі, що належали Мерлін Монро

Крім того, були продані і інші речі, що належали Монро: бежевий топ зірки, в якому вона була на репетиції фільму "Займемося коханням", чекова книжка, картаті штани, а також дві чорні блузки, в одній з яких актриса виступила на прес-конференції в аеропорту Лос-Анджелеса в 1956 році.

Також на торгах було продано водійські права Монро в штаті Коннектикут, сережки з гірського кришталю і екземпляр першого випуску журналу Playboy з зіркою на обкладинці і з автографом власника видання Г'ю Гефнера.

Нагадаємо, нещодавно на аукціоні у Лондоні продали крісло Стівена Гокінга за неочікувану суму.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів