Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Реп від Остапчука та виступ закоханого у Кароль: як минув четвертий ефір "Голосу країни-10"

9 лютого відбувся четвер ефір "сліпих прослуховувань".

У неділю, 9 лютого, на каналі "1+1" відгримів четвертий ефір ювілейного десятого сезону вокального проєкту "Голос країни".

Так, цього тижня на сцені шоу Володимир Остапчук зачитав американський реп, чим неабияк здивував тренерів. Шоумен розгорнув крісла Тіни Кароль, MONATIK та Потапа з Настею Каменських.

Втім, Остапчук вирішив не брати участі у вокальному проєкті. Натомість, Володимир зачитав жарти про тренерів шоу: "Привіт, шоу "Голос" – єдине шоу в країні де немає ні Винника, ні Полякової, тому воно може називатися музичним".

Випробувала свої сили на "сліпих прослуховуваннях" і прибиральниця за тваринами в цирку Ася Хорошун. Для вокального проєкту дівчина обрала пісню гурту t.A.T.u. "Нас не догонят". Своїм співом Ася зуміла розвернути усі крісла тренерів та пішла до команди MONATIK.

Підкорювати серце Тіни Кароль цього тижня прийшов Максим Гара. Чоловік вважає співачку ідеалом жінки і прийшов на "Голос країни" саме заради неї. За лаштунками друзі Максима зізналися, що він декілька років закоханий у Кароль. Під час сліпих прослуховувань учасник виконав пісню Тіни "Сила высоты".

Спів Максима розгорнув до себе омріяне крісло Тіни Кароль. Вони разом заспівали на сцені проєкту.

Одним з найяскравіших учасників четвертого ефіру став 33-річний Артем Семенов. Декілька років тому хлопець виступав сольно в образі травесті-діви під псевдонімом Урсула. Останні кілька років Артем займається господарською діяльністю, має велику ферму та власноруч виготовляє молочну продукцію. Хлопець своїм виконанням розгорнув до себе одразу двох тренерів Тіну Кароль та Потапа з Настею Каменських. У результаті Артем обрав своєю тренеркою Тіну Кароль.

Також свої сили на "Голосі" спробувала 18-річна Олександра Сиркашева. Дівчина п’ять років тому сміливо боролася за перемогу на сцені "Голосу. Діти" у команді Потапа. На дорослому "Голосі" Олександра виконала пісню Насті Каменських "Обіцяю".

Однак цього разу дівчині не вдалося розвернути тренерські крісла.

Під час четвертого ефіру на сцені заспівав і сценарист проєктів "Голос країни" та "Танці з зірками". На сцені Юрій Самовілов виконав легендарний хіт Englishman in New-York. Своїм вокалом хлопець розвернув до себе три червоні тренерські крісла. Захоплені глядачі невпинно скандували: "Молодець". Врешті учасник обрав команду Тіни Кароль, оскільки, трішки боїться її.

Розчулив проникливим виступом Микола Свід. Хлопець прийшов на "Голос країни", аби присвятити виступ найріднішій людині – своїй мамі. Наразі мама учасника перебуває у лікарні. У жінки відмовили обидві нирки.

На сцені Микола заспівав пісню Ірини Білик "Снег" та розвернув до себе подвійне крісло ПТП з NK та Dan Balan. Боротьбу у шоу чоловік продовжить у команді Потапа та Насті.

Плейлист 11 відео Голос країни

На каналі "1+1" розпочався 10-й, ювілейний сезон вокального проєкту "Голос країни". Цього разу тренерські крісла головного співочого шоу країни посіли зіркове подружжя Потап і Настя Каменських, Тіна Кароль та мультиартист MONATIK. Ім'я переможця шоу стане відомо у квітні.

Голос країни

Хто наступним пройде до проєкту, телеглядачі каналу "1+1" дізнаються наступної неділі, 16 лютого о 21:00.

Залиште свій коментар

Вибір редакції