Репер Баста вперше вийшов на зв'язок після інциденту у київському ресторані

Репер Баста вперше вийшов на зв'язок після інциденту у київському ресторані

instagram.com/bastaakanoggano

Артист зазначив, що він живий та здоровий.

Відомий російський репер Василь Вакуленко, більш відомий як Баста, вперше після інциденту у київському ресторані, записав відеозвернення до шанувальників.

Артист, який приїхав до Києва кілька днів тому, у своєму Instagram опублікував відео, в якому повідомив, що з ним все гаразд.

"Дякую всім, хто турбувався за мене. Все добре, турбуватися не варто, живий, здоровий, на зв'язку. Всіх обійняв, всім спасибі, будьте здорові, міцно обіймаю", - сказав він в ролику з позначкою "Терміново".

Зауважимо, що 2017 року СБУ заборонила Вакуленко в'їзд в Україну на три роки. Після цього росіянин не раз говорив, що не розуміє, чому йому заборонили в'їзд.

А вже 31 серпня 2020 року до Мінкульту надійшов лист від СБУ щодо зняття заборони в’їзду на територію України та виключення з Переліку осіб, які становлять загрозу національній безпеці, громадянина РФ Василя Вакуленка (відомого під псевдонімом “Баста”). Після чого репера виключили з переліку осіб, які створюють загрозу нацбезпеці.

Нагадаємо, днями у Києві охорона Басти накинулись на українця через фразу про Крим. Один із відвідувачів закладу вирішив нагадати російському реперу, який виступав в окупованому Криму, що Крим - це Україна, після чого охорона зачинила двері ресторану і не впустила українця всередину.