Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Репер Jah Khalib розповів про стосунки з українками та про виступ у Криму

Казахський виконавець частий гість в Україні.

Казахстанський реп-виконавець Jah Khalib, справжнє ім'я якого Бахтіяр Мамедов, останнім часом часто буває в Україні, про що і розповів у "Світському житті".

"Я всю Україну люблю, тому що люди всюди теплі. Зустрічають нас чудово. Нещодавно ми були в такому гарному маленькому містечку, там ще баранців різали, чорних, каракулевих, тому його так і назвали Чернівці. Так воно і називається", - розповів виконавець.

Jah Khalib - завидний холостяк, але вважає небезпечним закохатися в українку.

 "Дідько, наречені - це таке питання дуже важке. Але я скажу так, а кому не подобаються українські дівчата? Вони дуже мудрі, знають як поводитись з будь-яким чоловіком, щоб його в себе закохати. Але в той самий час - це дуже небезпечно закохатися в українську дівчину", - заявив репер.

ВідеоJah Khalib зізнався, що йому подобаються українські дівчата

Співак Бахтіяр Мамедов (Jah Khalib) розповів, де в Україні йому найбільше подобається. Також співак зізнався, що через політичні проблеми відмовився виступати у Криму. Щодо питання про наречену, Jah Khalib відповів так: "а кому не подобаються українські дівчата?".

Jah Khalib зізнався, що йому подобаються українські дівчата

Співак зазначив, що всі прикольні ситуації з стосунками з українськими дівчатами максимально описав у своїх піснях.

Jah Khalib поділився, якою має бути дівчина його мрії.

"Як людині творчій, шизанутій мені потрібна людина, яка буде мене розуміти, у якихось моментах терпіти. Жити з артистом доволі обтяжлива перспектива. Хочу розсудливу дружину, у якої мізки будуть як у хлопака", - заявив артист.

Також співак прокоментував стосунки з  Джамалою.

"Ми зустрічалися з Джамалою, але не буду казати з якого приводу, але потішимо Україну грубо кажучи тим що вийде. Більше нічого не скажу, бо не хочеться наврочити у таких моментах. Не хочеться все розповідати", - заінтригував виконавець.

Jah Khalib_2
Світське життя

Цікаво, що Джамала кримчанка, а знаючи ситуацію, що далеко не всі артисти їздять до України, які бували у Криму, були чутки, що Jah Khalib там був 2015 року.

"Я вже 10 разів свідчив усім прикордонним службам, усім прокуратурам, кримським, не кримським і факт лишається фактом - я не був в Криму. Я мав їхати в Крим, але ми скасували концерт. Потроху загострювалась ситуація і в силу того, що ми грубо кажучи не хотіли брати участь у всіх цих політичних розбірках - ми скасували концерт, не полетіли в Крим.

Залиште свій коментар

Вибір редакції