Репер Серьога у новому кліпі зняв хлопця-копію MONATIK

Дата публікації
Перегляди
9204
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Репер Серьога у новому кліпі зняв хлопця-копію MONATIK

У відповідь MONATIK одразу зателефонував артисту з Америки.

Білоруський репер Серьога, який прокоментував чутки про багаторічний конфлікт з MONATIK, випустив кліп-пародію на артиста.

Реп-виконавець під псевдонімом Полиграф ШарикOFF оприлюднив нову відеороботу під назвою "Миллион просмотров за день". У кліпі з’явився хлопець-копія мультиартиста MONATIK.

Спершу фанати подумали, що Дмитро та Сергій дійсно вирішили записати спільний кліп. Чутки спровокували фото зі знімального майданчика, які у Мережі оприлюднило агентство продакшн-студії.

Фото: instagram.com/_kiwi_pro

Втім, придивившись, шанувальники запідозрили, що MONATIK несправжній. Згодом, Серьога прокоментував ситуацію у своєму Instagram. Він заявив, що не розуміє, чому усі так переполохалися.

"Усе це лише на перший погляд здається тролінгом MONATIK. Є такий гумористичний жанр – називається пародією. Ну зняв я в кліпі мужика з бородою і в капелюсі, який на Діму схожий здалеку, але він такий від народження, йому що руки на себе накласти і не жити тепер? Ну був би у мене знайомий, схожий на Джастіна Бібера або там, подруга, схожа на MARUV - я б їх теж зняв", – пояснив артист.

Також Полиграф ШарикOFF додав, що MONATIK одразу йому зателефонував із Америки. У результаті Серьога вирішив в титрах до ролика написати NEMONATIK, щоб ні у кого не виникало запитань щодо учасника кліпу.

Відомо, що "двійника" українського мультиартиста зіграв саксофоніст на ім’я Віталій. Полиграф ШарикOFF також оприлюднив відео, як познайомився із NEMONATIK.

"Цей Віталій не може спокійно пройти вулицею: автографи беруть, селфі з ним роблять. У нього, може, особисте життя налагодилося, тільки коли Монатік популярним став. Погодьтеся, це смішна знахідка сама по собі. Замість того, щоб оцінити моє почуття гумору, ви такий хай підняли", – додав Серьога.

Нагадаємо, нещодавно Серьога зізнався, чому хоче отримати українське громадянство.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
9204
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація