Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Реперка alyona alyona прокоментувала своє ставлення до бодіпозитиву

Зірка зізналася, чи отримує підтримку від українських жінок.

Самобутня українська реп-виконавиця alyona alyona, яка відверто розповіла про те, як подолала глузування однокласників, прокоментувала своє ставлення до бодіпозитиву, йдеться у "Світському житті".

Українська співачка вже давно поламала стереотипи, що артистка має підлаштовуватися під певні стандарти краси.

Зірка зізналася, що для неї означає бодіпозитив та чи отримує вона підтримку від українських жінок.

"Бодіпозитив він на то є позитив в плані того, що сприймаються люди всі й стрункі, з довгими ногами, різні. І вдячність йде від всіх жінок. Розумієте, ці комплекси вони прививаються роками до будь-чого: до якихось неправильних вух, до якогось не такого носу. Хочеться – залишайтесь такими, хочете – йдіть у спортзал. Але не сидіть на дієті чи не займайтеся спортом лише тому, що хтось хоче цього, чи тому що вас хтось ображає. Це потрібно робити лише для себе", - заявила реперка.

Відео Аlyona Аlyona розказала, що її спонукало стати хіп-хоп виконавицею

Реперка Аlyona Аlyona поділилась спогадами про дитяче захоплення гуртом ТНМК і про враження від нинішньої співпраці з виконавцями. Також співачка розказала Катерині Осадчій, як сприймають її вдома, в Баришівці.

Аlyona Аlyona розказала, що її спонукало стати хіп-хоп виконавицею

Нагадаємо, нещодавно реперка alyona alyona згадала моторошну історію з дитинства та показала архівні фото. Артистка поділилася, як у дитинстві знущалися з неї.

Залиште свій коментар

Вибір редакції