Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Реперка alyona alyona згадала моторошну історію з дитинства та показала архівні фото

Артистка поділилася, як у дитинстві знущалися з неї.

Українська реп-виконавиця alyona alyona, яка нещодавно випустила новий хіт, розповіла моторошну історію з дитинства.

На сторінці в Instagram зірка пригадала важкі моменти зі свого життя. Вона розповіла, як з неї знущалися у школі через зайву вагу.

Також співачка опублікувала у фотоблогу архівні світлини з дитинства. 

alyona alyona_3
instagram.com/alyona.alyona.official

"В мої роки початкової школи до нас з великих міст приїздили фотографи з костюмами для перевдягання у різних персонажів — графинь, принцес, сніжних королев тощо. Це відбувалося 1-2 рази на рік. В актовій залі збирався потік дітей — а, б, в класи одного року і почерзі фотографувалися. Так от. Ці костюми ніколи на мене не налазили. Залишити мене саму в класі не могли, тому я сиділа в залі і чекала, поки всіх сфотографують. I весь цей час з мене всі сміялися і говорили купу образливих слів, типу "що, жируха, не влазиш?", "ти ж тільки не міряй, бо костюм репне і нам ні в чому буде фоткатися", "Альона, а що, костюм мачухи для тебе не привезли?" - розказувала в Instagram зірка.

Альона зізналася, що цей час був для неї морально важким, особливо коли це повторювалося щороку. За її словами, такі моменти не викинеш з пам'яті, "але вона та, ким є".

alyona alyona_1
instagram.com/alyona.alyona.official

"Тепер я сміливо можу ділитися такими історіями й відкрито говорити про це. Не треба боятися, не треба соромитись. Треба залишатися самим собою і рухатись до своєї мети.", - заявила артистка.

Нагадаємо, днями alyona alyona показала, як набивала тату у пікантному місці.

Залиште свій коментар

Вибір редакції