Репетиція "Євробачення-2017": представник Чорногорії співав у спідниці, а швед ходив рухомою доріжкою
Конкурсанти відшліфовують свої номери на сцені МВЦ на Лівобережній.
© eurovision.tv
Учасники першого півфіналу "Євробачення-2017" вже активно репетирують на головній арені конкурсу у Києві.
Сцена МВЦ на Лівобережній вже відчула на собі драйвові танці одного із фаворитів музичної першості – шведа Робіна Бенгтссона. Йому та італійцю Франческо Габані букмекери пророкують першість у цьогорічному музичному змаганні.
Під час репетиції Робін танцював із балетом, при чому хлопці рухалися на імпровізованій біговій доріжці.
До слова, пісня виконавців має назву I Can not Go On.
Ліндіта Халімі, представниця Албанії, у білій сукні вражала голосом на головній сцені "Євробачення-2017".
Ставку у номері на вокал зробила і грузинка Тако Гачечіладзе.
Епатажний конкурсант з Чорногорії Славко Калезич до ТОПу букмекерів не увійшов, втім уже встиг запам'ятатися публіці яскравим образом.
Так, артист під час виконання своєї Space постав на сцені із довгою косою та у блакитній спідниці.
Нагадаємо, перший півфінал "Євробачення-2017" відбудеться вже дев'ятого травня. У цьому етапі конкурсу свої номери покажуть 18 представників країн. Український гурт O.Torvald співатиме 22-ми одразу у фіналі музичної першості, що відбудеться 13-го травня.