Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Режим "нон-стоп": як знімали італійське весілля з акторами серіалу "Найкращий" тиждень мого життя"

Прем'єра стрічки відбудеться десятого жовтня.

Сьогодні о 21:00 на телеканалі "1+1" стартує 8-серійна комедія "Найкращий" тиждень мого життя" - варіація на тему сімейного переполоху.

Напередодні прем'єри серіалу головні актори взяли участь у весільній фотосесії для журналу "FPost". Ольга Сумська, Володимир Горянський, Костянтин Октябрський, Катерина Вострікова приміряли на себе образи в італійському стилі.

Знімання серіалу "Найкращий тиждень мого життя"_1
прес-служба каналу "1+1"

Велике італійське весілля знімали в режимі "нон-стоп" під палким київським сонцем. У підготовці фотосесії взяли участь 17 осіб. Літній майданчик ресторану прикрасили квітами, додатковими декораціями і навіть "бабусиним килимом".

Герої серіалу "Найкращий" тиждень мого життя" знову зустрілися "сімейним" складом на майданчику, але цього разу в глянсовому амплуа. Володимир Горянський здивував несподіваним аксесуаром - стильною кепкою. Ольга Сумська підкорила учасників знімального процесу шикарним червоним платтям. Катерина Вострікова і Костянтин Октябрський були одягнені в стильне весільне вбрання, яке розкривало тематику фотосесії.

Знімання серіалу "Найкращий тиждень мого життя"_2
прес-служба каналу "1+1"

"Кожен новий проект, нова стаття, несе в собі мистецтво, любов і творчість. Ми дуже раді співпраці з телеканалом "1+1". Цієї осені ми представили героїв серіалу "Найкращий" тиждень мого життя" в нашому ювілейному номері. На сторінках журналу "FPost" ми показали улюблених українських акторів у стильних тематичних образах fashion- photostory, тим самим зберігаючи емоції і передаючи атмосферу самого серіалу", - коментує редактор журналу Вікторія Барановська.

Знімання серіалу "Найкращий тиждень мого життя"_3
прес-служба каналу "1+1"

Нагадаємо, що в центрі сюжету "Найкращого" тижня мого життя" - одвічна проблема батьків і дітей. Серіал з іронією розповідає про всі найабсурдніші життєві ситуації, які можуть статися з молодятами напередодні весілля. Найбільше не щастить нареченому, який потрапляє з однієї комічної ситуації в іншу. За його пригодами і спритністю пильно спостерігають батьки нареченої, яким так старанно намагається сподобається головний герой. На шляху жениха виникає безліч перешкод, безглуздих ситуацій, і кожна спроба виправити становище обертається повним провалом.

Знімання серіалу "Найкращий тиждень мого життя"_4
прес-служба каналу "1+1"

"Варто зазначити, що це сімейна історія. Під час фотосесії ми брали за основу емоційність знімання, актори серіалу "Найкращий" тиждень мого життя" справжні професіонали - відіграли міміку на високому рівні. Проект вийшов красивим, ми використовували стильні, але не химерні образи, які допомогли створити теплу і доброзичливу атмосферу під час позування", - коментує fashion-фотограф Максим Гетьман.

Знімання серіалу "Найкращий тиждень мого життя"_6
прес-служба каналу "1+1"

Над фотосесією працювала велика команда, кожен учасник якої зробив свій важливий внесок у створення стильної fashion-картинки.

Знімання серіалу "Найкращий тиждень мого життя"_7
прес-служба каналу "1+1"

Idea: Телеканал "1+1"

Fashion Ideology: Віталій Агапов, Ростислав Арно

Coordinator: Вікторія Барановська

Photographer: Максим Гетьман

Знімання серіалу "Найкращий тиждень мого життя"_8
прес-служба каналу "1+1"

Stylist: Тетяна Федорова, Анна Гончарова

Hair / Make up: Христина Маковей, Ліля Шоботенко

Partners: Ресторан Ronin, квіткова студія Фея Флора

Video-backstage: Сергій Пляченко

Нагадаємо, на сторінках журналу "FPost" улюблені українські актори приміряли весільні наряди, але чи відбудеться торжество в "Найкращому" тижні мого життя" - головна інтрига серіалу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції