Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Режисер "Людей Ікс" знущався над Еллен Пейдж через її нетрадиційну сексуальну орієнтацію

Ще одна акторка звинуватила Бретта Ретнера у сексуальних домаганнях.

Голлівудська акторка Еллен Пейдж зізналася, що також була жертвою сексуальних домагань з боку режисера Бретта Ретнера.

На сторінці у Facebook Пейдж написала розгорнутий пост, у якому розповіла, що Ретнер не лише домагався її, а й при всій знімальній групі фільму "Люди Ікс" розсекретив її нетрадиційну сексуальну орієнтацію.

"Ти мусиш її тр*хнути, щоб вона зрозуміла, що лесбійка". Він сказав це про мене перед акторами та знімальною командою під час знайомства перед зніманням фільму "Люди Ікс. Остання битва". Мені було 18. Він подивився на жінку, яка стояла поряд зі мною, старшу від мене на років 10, вказав на мене і сказав: "Ти маєш тр*хнути її, щоб вона зрозуміла, що лесбійка". Це був режисер фільму Бретт Ретнер", - написала у соцмережі Пейдж.

“You should fuck her to make her realize she’s gay.” He said this about me during a cast and crew “meet and greet”...

Опубликовано Ellen Page 10 ноября 2017 г.

Пейдж додала, що протягом знімань картини, Ретнер не раз дозволяв собі на її адресу робити непристойні пропозиції та відпускав жарти про її сексуальну орієнтацію просто у присутності інших акторів.

Врешті Ретнер налаштував всю команду проти неї так, що вона почувалася аутсайдером.

"Я знала, що я лесбійка, але не уявляла, як про це говорити. Я почувалася знищеною після цього випадку. Я опустила голову, дивилася на свої ноги і не могла вимовити ані слова. Ніхто інший теж не говорив ", - зізналася Пейдж.

Бретт Ретнер
Getty Images
Бретт Ретнер

Зауважимо, що Еллен Пейдж публічно заявила про свою сексуальну орієнтацію тільки 2014 року.

Нагадаємо, раніше акторки Олівія Манн, Наташа Хенстрідж, Джеймі Рей Ньюман і Кетрін Таун розповіли, як Бретт Ратнер до них чіплявся. При чому, за словами знаменитостей, режисер міг дозволити розпускати руки як у приватних будинках, так і на знімальних майданчиках.

Залиште свій коментар

Вибір редакції