Режисер "Останнього москаля" пригадав, як на знімальному майданчику "розбився" каскадер

Семен Горов вимогливо ставився до роботи над кожним епізодом стрічки.

На прем'єру продовження "Останнього москаля" його режисер, Семен Горов, прийшов на милицях, йдеться у "Світському житті".

Чоловік грав в теніс та в результаті цього потягнув м'яз, але така прикрість не завадила режисеру бути присутнім на першому показі свого "дітища".

Горов шокував травматичними подробицями знімання серіалу.

"Коли ми знімали один епізод в "Останньому москалі", наш каскадер дуже розбився. По сюжету, один з гуцулів з велосипеду падає у річку. Там камені, і він розбився. Потім каскадер підійшов до мене і запитав: "Ну як там?". А я от дивлюсь дубль і не дуже. Розумієте, не дуже. І я не знав, що йому сказати, і так на нього глянув. Але він –професіонал, і з кров'ю на голові каже: "Ще раз?". І я відповів, що потрібно ще раз", - зауважив вимогливий режисер.

Семен також прокоментував політичні моменти у новому сезоні "Останнього москаля".

"Ми, як і усі громадяни України, перебуваємо у вирі подій, нас це все бентежить. Ми вважаємо, що над цим люди повинні сміятися. Це – нормально, здоровий гумор та сатира", - наголосив він про присутність у стрічці грузинських реформаторів та інших подій, в яких можна побачити паралель із українськими реаліями.

Нагадаємо, стала відома дата прем'єри другого сезону серіалу "Останній москаль".

ВідеоРежисер “Останнього москаля” прокоментував політичні моменти у новому сезоні серіалу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: