Режисер "Родичів" пояснив різницю між новим серіалом та "Сватами"

Відбувся допрем'єрний показ серіалу від Студії "Квартал 95".

Третього березня відбувся допрем'єрний показ нового 8-серійного серіалу "Родичі" виробництва Студії "Квартал 95", прем'єра якого відбудеться 14 березня о 21.00 на "1+1". На показі були присутні режисер, продюсер та один із авторів сценарію серіалу Андрій Яковлев, актори, що виконували головні ролі – Катерина Кістень, Віра Кобзар, Дмитро Суржиков, їх друзі та журналісти.

Творці серіалу відмітили, що зйомки тривали 4 місяці, що складає 67 знімальних днів.  Знімали переважно у Київській області, а ролі писались багато в чому під акторів.

"Родичі"  - це інша історія, більш драматична. Цим вона принципово відрізняється від наших комедійних та улюблених мільйонами  "Сватів". Усі персонажі у "Родичах" придумувались під конкретного актора, і я вважаю, що це чудово, тому що коли у режисера є розуміння, хто буде виконували ролі, то і сценарій пишеться відповідно до конкретного образу. У "Родичах" нам хотілось розказати закінчену історію. Я радий, що ми з акторами вийшли на один рівень розуміння історії, і їм вдалось не просто зрозуміти свої задачі, але і прожити життя своїх персонажів", - поділився враженнями про картину режисер Андрій Яковлев.

Самими довгими та важкими виявились сцени у батьківському домі. Не обійшлось у серіалі і без дубляжу.

"Справа в тому, що ми знімали до жовтня, і деякі сцени, у яких за сюжетом літо, ми знімали осінню. За сценарієм нам потрібно було падати з катамарану у холодну воду, і у цій сцені нам допомагали дублери. Правда, на акторів теж вилили відро холодної води", - відмітила актриса Катерина Кістень.

Зауважимо, що за сюжетом заслужений пенсіонер Михайло Іванович Воропаєв живе один у заміському будинку, у якому колись жила його дружня сім'я – дружина і троє дітей: старша Леся, середній син Ігор і молодший Сергій. Дружина Михайла Івановича померла приблизно 10 років тому, діти роз'їхались ще раніше. І врешті-решт батько розуміє, що сини посварились давно, багато років не спілкуються один з одним і просто розігрують перед батьком нормальні сімейні стосунки. За допомогою хитрощів Михайло Іванович намагається примирити рідних братів, і врешті-решт зрозуміти – коли між братами трапиться розлад і що стане його причиною.

Головні ролі виконали українські актори – Віра Кобзар, Катерина Кістень Віталій Іваненко, Олеся Жураківська. Голову родині зіграв Олександр Фіклістов, а ролі братів Ігора та Дмитра – Дмитро Суржиков і Джемал Тетруашвілі. Над серіалом працювала велика творча команда студії "Квартал 95". Продюсери проекту – Володимир Зеленський, Андрій Яковлев, Борис Шефір та Сергій Шефір.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: