Режисер "Титаніка" Кемерон пояснив, навіщо вбив героя Ді Капріо: Він мав померти

Режисер "Титаніка" Кемерон пояснив, навіщо вбив героя Ді Капріо: Він мав померти

Джеймс Кемерон розповів, що такої кінцівки картини "потребувало мистецтво".

Цьогоріч культова стрічка "Титанік", яка побачила світ 1997-го, святкує 20-річний ювілей.

З нагоди річниці режисер фільму Джеймс Кемерон поділився деякими подробицями знімання фільму-катастрофи.

Зокрема Кемерон відповів на запитання багатьох шанувальників "Титаніка", а саме чому Роуз, яку зіграла Кейт Вінслет, не посунулася на дверях в океані, де б спокійно міг вміститися Джек, герой Леонардо Ді Капріо, і відповідно він міг вижити.

"Відповідь дуже проста - тому що на 147-й сторінці сценарію написано, що Джек вмирає. Ось так все просто. Зрозуміло, це був творчий вибір... Мені взагалі здається, що це досить-таки безглуздо - обговорювати це 20 років по тому. Але це доводить, що в фільмі Джек настільки полюбився глядачам, що їм як і раніше боляче бачити, що він помирає. Якби він вижив, і кінцівка фільму була б абсолютно безглуздою. Наш фільм - про смерть, про розлуку; Джек повинен був померти. Або він помер би так, або на нього впала б пароплавна труба - в будь-якому випадку результат був би таким самим. Це мистецтво, і в ньому все відбувається згідно з творчим вибором, а не через якісь фізичні причини", - прокоментував Кемерон, пише Vanity Fair.

Юзери вигадали, як могла посунутися на двері Роуз, щоб Джек вижив

Нагадаємо, "Титанік" вийшов в прокат 1997 року. Фільм отримав 11 премій "Оскар", враховуючи нагороди за найкращий фільм року і найкращу режисуру.

Повʼязані теми:

Наступна публікація