Режисерові скандального фільму про "педофіла" Джексона загрожує судовий позов

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Співвиконавець поп-короля Джон Бранка розглядає можливість звинувачення Дена Ріда.

Співвиконавець заповіту Майкла Джексона Джон Бранка вперше публічно заявив, що планує розпочати судовий процес проти режисера документального фільму "Залишаючи Неверленд" Дена Ріда.

Бранка і двоє інших членів юридичної команди Джексона, були ключовими учасниками панельної дискусії "Суд над ЗМІ: винен до невинності", представленої в Інституті політики Гарварда, де обговорювався скандал навколо поп-співака, повідомляє видання Billboard.

Майкл Джексон, Залишаючи Неверленд_2
Associated Press
Джон Бранка

"Ці люди вигадали цю чортову історію, бо хотіли грошей, і ми це так не залишимо", - підкреслив Джон Бранка під час дискусії.

Він додав, що фільм став повною несподіванкою, оскільки знімався таємно. У представників Майкла Джексона не було жодної можливості спростувати неточну інформацію і представити свою версію подій.

Майкл Джексон, Залишаючи Неверленд_3
Associated Press
Вейд Робсон, Ден Рід, Джеймс Сейфчак

Також повідомляється, що судовий процес проти HBO вже почався. В лютому родичі співака Майкла Джексона подали позов на 100 мільйонів доларів телеканалу через показ скандального фільму. 

Нагадаємо, нещодавно члени сім'ї поп-співака Майкла Джексона і люди з його оточення представили свій фільм "Неверленд з перших рук", де виступили проти звинувачень музиканта в педофілії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції