Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ріанна покинула коханого-мільярдера з Саудівської Аравії – ЗМІ

Подейкують, що зірка втомилася і захотіла побути сама.

Барбадоська зірка Ріанна, яка лише місяць тому розповідала, що закохана та щаслива, втомилася від стосунків, йдеться у "Сніданку з 1+1".

Західні ЗМІ повідомили, що співачка вирішила розійтися з арабським мільярдером Хассаном Джамілем. Подейкують, що ініціатором розриву стала РіРі, мовляв, вона втомилася від кохання і хоче побути на самоті.

З 29-річним мільярдером з Саудівської Аравії зірка зустрічалася трохи більше року. З початком любовної історії Ріанни і Хассана закохані ретельно приховували свої стосунки.

До Мережі потрапляли рідкісні фото їхніх побачень. В інтерв’ю співачка категорично відмовлялася обговорювати свого нового обранця і лише натякала, що в особистому житті щаслива. Оточення артистки переконувало, що вона неймовірно закохана і навіть готова стати дружиною арабського бізнесмена.

Проте статися весіллю не судилося. Ріанна вирішила припинити роман. Інсайдери натякають, що серце Хассана Джаміля розбите, він страшенно переживає і навіть впав у депресію.

Офіційних коментарів щодо фіналу гарної казки кохання ані від Ріанни, ані від її оточення не надходило.

Нагадаємо, Ріанну і Хассана Джаміля заскочили за палкими поцілунками у басейні наприкінці червня минулого року. ТОді про їхній роман заговорили вперше. Пара насолоджувалася відпочинком у Іспанії і виглядала дуже щасливою.

Залиште свій коментар

Вибір редакції