Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Рідні діти не відчинили двері Антіну Мухарському, а він лишив їм послання на цеглі

Шоумен знову ввів у курс справи фанів щодо його конфлікту з Єгоровою.

Екс-подружжя Антін Мухарський та Сніжана Єгорова, яка через колишнього втратила роботу, не припиняють привселюдно воювати.

Цього разу Мухарський пожалівся, що днями приїздив до дітей додому з подарунками, а вони не відчинили йому двері. Діти йому сказали, бідкається шоумен, що мама заборонила їм з ним бачитись.

"Сьогодні поїхав до дітей з подарунками, але вони не відчинили двері. Сказали: "Мама забороняє нам з тобою бачитись!". Питання до Павла Петренка та Ірини Луценко: хто відповість за свавілля матерів, які забороняють батькам бачитися із власними дітьми? Уже четвертий рік у відповідь - тиша!" - звернувся Мухарський до міністра юстиції та до представника президента у Верховній Раді.

Та Антін не здався, і поряд з будинком, де мешкають діти, на стіні лишив їм послання у якому написав, що любить дітей і попросив їх зателефонувати йому.

Сьогодні поїхав до дітей з подарунками, але вони не відчинили двері. Сказали: "Мама забороняє нам з тобою бачитись!"....

Опубликовано Антіном Мухарським Вторник, 11 сентября 2018 г.

Нагадаємо, що Антін Мухарський у лютому залишив Україну та попросив політичного притулку. Тоді Мухарський пояснив, що на такий крок він наважився через напружені стосунки з його екс-дружиною Сніжаною Єгоровою. Згодом він розповів, що за рішенням суду, який тривав чотири роки, повинен сплачувати Єгоровій аліменти у сумі 24 300 гривень.

Залиште свій коментар

Вибір редакції