Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Рідні Zombie Boy спростували причину його смерті, а Леді Гага перепросила за поспішні висновки

Близькі тату-манекенника вважають, що він не накладав на себе руки.

Рідні та близькі канадійського манекенника Ріка Дженеста, відомого під псевдонімом Zombie Boy, впевнені, що він не вкорочував собі віку.

Так, менеджер моделі Карім Ледак зауважив, що у смерті зірки є "багато суперечностей", щоб стверджувати, що Дженест наклав на себе руки.

Не виключає Ледак і той факт, що з Zombie Boy міг статися нещасний випадок. Карім розповів, що вдома у Дженеста був небезпечний балкон.

"Балкон, із якого він упав, розташований на третьому поверсі, дуже небезпечний балкон", - поділився менеджер моделі, пише People.

Лише три тижні тому Карім курив на цьому балконі з Ріком і став свідком того, як Дженест перехилився через балкон і впав на підлогу.

"У цього балкона дуже низьке поруччя - це пожежний балкон - і він сидів на поруччі, відхилившись назад, а потім упав із нього на підлогу", - пригадав Ледак.

Того фатального дня Zombie Boy був вдома разом зі своєю дівчиною. Він сказав їй, що вийде на балкон покурити. Тривалий час манекенника не було, тож кохана вийшла подивитися що з ним і стала свідком трагедії - Zombie Boy випав з третього поверху. Тому до кінця не зрозуміло, чи це був суїцид, чи нещасний випадок.

Поквапилася забрати свої слова про смерть Дженеста і Леді Гага. Раніше співачка, у кліпі якої Born this way тату-модель зіграв роль, написала, що "самогубство друга Ріка Дженеста, Zombie Boy, перебуває за межами спустошення".

Тепер зірка видалила той пост і залишила такий:

"З поваги до родини Ріка я прошу вибачення за те, що висловилася надто рано, оскільки немає жодних свідків або доказів, які могли б підтвердити причину його смерті. Я жодним чином не збиралася робити несправедливі висновки. Співчуваю його близьким і друзям".

Нагадаємо, що 1 серпня стало відомо про смерть знаменитого тату-манекенника Zombie Boy. У ЗМІ писали, що він наклав на себе руки, мовляв зірка страждав від психічного розладу. Модель знайшли у своїй квартирі в Монреалі. Йому було 32 роки.

Вибір редакції