Рік без Кузьми: Осадча згадала, як музиканта кликали на побачення чоловіки

В день річниці загибелі музиканта зіркові друзі діляться найяскравішими спогадами про нього.

Сьогодні, 2 лютого, виповнюється рік з трагічної аварії, яка забрала життя українського музиканта, лідера гурту "Скрябін" Андрія Кузьменка.

В день річниці смерті культового артиста його зіркові друзі згадують, яким за життя був Кузьма.

Так, ведуча програми "Світське життя" Катерина Осадча в коментарі сайту ТСН.ua поділилася яскравими історіями, які траплялися з Кузьмою.

"Уже минув рік, а досі не віриться, що ось так в один момент могло не стати Андрія. Точно знаю, якщо душі справді спостерігають за нами з неба, то Андрій не хотів би, щоб про нього згадували зі скорботними обличчями. Я часто пригадую жарти Кузьми і сміюся вголос, як колись сміялася на весь літак, коли читала його книжку "Я, Побєда і Берлін".

Осадча та Кузьма_2
Осадча поділилася спогадами про Кузьму

Найяскравіша наша зустріч трапилася у Барселоні. Ми прилетіли знімати велике інтерв'ю з Андрієм. Цілий день гуляли містом, розмовляли, сміялися, пили вино і вигадували, як втиснути в мою маленьку валізу ногу хамона…

Із особливою ніжністю Кузьма завжди говорив про свою дружину і доньку Барбару. Пам'ятаю, аби зрозуміти перехідний вік Барбари, Андрій пригадував себе в такому ж віці: "Ми ж портвейн під балконом пили, поки мама додому кликала…"

Андрій любив і вмів подорожувати, і тоді в Барселоні я шкодувала, що для спільної прогулянки в нас лише один день… А ще Андрій як ніхто вмів розповідати про свої пригоди. Приміром, тоді, напередодні нашої зустрічі, він поїхав у передмістя Барселони досліджувати місцеві пляжі… Чи варто говорити, що ми ледь животи не понадривали, коли Андрій розповідав, чим закінчилося дослідження - на "мажорній ноті", на пляжі, де чомусь засмагали лише чоловіки… Що то був за пляж, стало зрозуміло, аж коли чоловіки-відпочивальники почали запрошувати Кузьму на побачення… Казав тоді, що так швидко свої лахи у машину ще ніколи не трамбував.

Шкода, що не записувала дослівно всі ці кумедні історії, шкода, що за своїми справами ми не знаходили часу бачитися частіше. Але тоді в Барселоні після знімань ми всією командою поїхали до Кузьми в гості і довго пили вино, слухали і сміялися, сміялися і слухали…

Осадча та Кузьма_1
Осадча поділилася спогадами про Кузьму

Андрій до всього ставився легко:  і до своєї творчості, і до людей поруч, ніколи не робив культу зі своєї діяльності. Якось Андрія запитали: "А чого ти берешся за всі можливі реклами?", а він відповів: "А чом би й ні? Я осьо приходжу на будівництво, яке буду рекламувати, бачу - стеля не впаде, гарно будують, - ось і рекламую", - поділилася Осадча.

Більше спогадів зірок про Кузьму, раритетні фото, та улюблені пісні "Скрябіна" у виконанні артистів дивіться та читайте у нашому спецпроекті, присвяченому музиканту.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: