Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Рікі Мартін розповів про знайомство з чоловіком: Я побачив його і перестав дихати

Співак дав ексклюзивне інтерв’ю журналу Attitude.

Відомий поп-співак Рікі Мартін, який у січні офіційно оформив шлюб зі своїм бойфрендом, вперше розповів про свого чоловіка та зізнався, чому довго приховував свою нетрадиційну орієнтацію.

46-річний музикант дав відверте ексклюзивне інтерв’ю виданню Attitude та розповів про свого обранця, шведського художника Джвана Йосефа.

На сторінках видання Мартін повідомив про те, як познайомився зі своїм чоловіком.

 

Публикация от Ricky (@ricky_martin)

"Я списався з ним онлайн і ми спілкувалися так півроку, просто відправляючи одне одному повідомлення про життя та різні проблеми. Нічого про секс, нічого сексуального. Але коли я вперше побачив його, я перестав дихати. Під час першої зустрічі я сказав "Я візьму шлюб з цим хлопцем". І, мабуть, він подумав так само, тільки сказав мені про це трохи пізніше", - пригадав свої перші емоції виконавець.

Також Рікі зізнався, чому так довго приховував свою нетрадиційну орієнтацію.

 

Публикация от Ricky (@ricky_martin)

"Я повністю віддавав себе кар'єрі. Я не відкривався для нових стосунків і я не тільки про романтичні стосунки. Я просто не хотів, щоб люди знали про мою орієнтацію. Я боявся, що якщо я сяду і проведу з ними більше двох годин, то вони дізнаються все про мене, дізнаються про мою природу. Я витратив багато енергії, щоб приховати свою сексуальну орієнтацію", - повідомив співак.

Нагадаємо, нещодавно Рікі Мартін випустив довгоочікуване нове пристрасне відео на запальну композицію.

Залиште свій коментар

Вибір редакції