Різатдінова зізналася, чи спілкується з колишнім чоловіком Олександром Онищенком

Дата публікації
Перегляди
14к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Різатдінова зізналася, чи спілкується з колишнім чоловіком Олександром Онищенком

Також спортсменка поділилася, чому пара не змогла зберегти стосунки.

Відома українська гімнастка, учасниця "Танців з зірками" Анна Різатдінова, яка у серпні розлучилася з нардепом-утікачем Олександром Онищенком, відверто розповіла про особисте життя з одіозним олігархом.

За словами Різатдінової, їхні стосунки з Онищенком були справжніми і відвертими. Вона була для нього чимось досконалим у його багатому та складному світі. Аня просто розчинилася у Олександрі, йдеться у програмі "Слава+."

"Я буду до останнього заперечувати всі ці чутки і розмови, що я повелася на гроші. Це було однозначно кохання і підсумком цього кохання є наш син Роман, який наразі став головним чоловіком в моєму житті", - зізналася Анна.

Відома гімнастка стверджує, що Онищенко дуже гарно ставився до неї.

"Було взаєморозуміння. Мені здавалося, що я потрапила просто в казку. Казку не в матеріальному плані. Хоча люди, як говорили, так і будуть говорити, що він купив мене літаками, дорогими машинами. Ні, він купив мене своїм ставленням. Він мене просто носив на руках", - підкреслила спортсменка.

Анна Різатдінова та Олександр Онищенко / Фото: instagram.com/annarizatdinova/

Аня зізналася, що захотіла рухатися далі, розвивати спорт, мотивувати покоління, яке підростає, а це дуже складно робити з чоловіком, який не в'їзний до України. Тому вони з Онищенком зрозуміли, що їхні шляхи розходяться.

"Ми розійшлися на гарній ноті. Це дуже дивно звучить, але це дійсно так. Мені боляче, у мене досі там рана, я аж її відчуваю в серці ... Я все одно за спілкування батька з сином, в моєму розумінні він повинен знати свого батька, оскільки батьків не вибирають. Я показую кожен день наші спільні фотографії з Олександром, щоб син чітко розумів, де мама, а де тато. Тим більше, що Рома - копія свого батька", - стверджує Різатдінова.

Також гімнастка зауважила, що Олександр спілкується з сином за допомогою Skype.

Нагадаємо, що 2017-го року Анна Різатдінова народила олігарху Олександру Онищенку сина Романа. А у 2018-му Анна  розповідала, що вони з Онищенком одружилися.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
14к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація