Роббі Вільямс зворушливо попросив дружину знову вийти за нього заміж

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Співак здивував кохану у день її народження.

Популярний британський співак Роббі Вільямс, який нещодавно став батьком втретє, зробив неочікуваний сюрприз своїй дружині Айді Філд.

Як виявилось, музикант вирішив вдруге попросити руки і серця дружини, з якою перебуває у шлюбі вже 9 років.

Про зворушливий вчинок чоловіка розповіла сама Айда, опублікувавши у своєму Instagram ролик зі святкування свого 40-го дня народження. 

У відео видно, як Роббі, виконуючи для коханої пісню Angels, змінив рядок пісні, поставивши ім'я дружини, щоб вийшло I'm loving Ayda instead.

Однак виявилося, це був не весь подарунок. У фіналі Роббі встав на одне коліно і запитав, чи стане Айда його дружиною вдруге.

"Дитинко, почекай, є ще дещо. Ти вийдеш за мене ще раз?" - зворушив запитав дружину Вільямс, на що вона відповіла позитивно та обійняла свого зіркового чоловіка.

Роббі Вільямс з дружиною
Associated Press

Зауважимо, що пара одружилася 2010 року та наразі виховує трьох дітей - дочку Теодору і сина Чарлтона та народжену від сурогатної матері дочку Коллет.

Нагадаємо, минулого року дружина Роббі Вільямса також приголомшила його своїм подарунком на річницю весілля. Айда Філд подарувала чоловікові марихуанову ферму.

Залиште свій коментар

Вибір редакції